اقامت بعد از تحصیل در کبک کانادا

آیا امکان اخذ اقامت بعد از تحصیل در کبک کانادا وجود دارد؟

اگر به دنبال اخذ اقامت بعد از تحصیل هستید، باید بدانید که در هیچ کشوری جز کانادا این امر ممکن نیست. در کانادا، شرایطی فراهم شده است تا متقاضیان مهاجرت تحصیلی بدون نگرانی از وضعیت اقامتی خود، ایالت کبک کانادا را به عنوان مقصد مهاجرتی خود برگزینند.

کدام ایالت را برای ادامه تحصیل در کانادا انتخاب کنیم؟

شرایط اخذ اقامت بعد از تحصیل در تمامی ایالت‌های کانادا فراهم شده است. اما ایالت همچون سایر برنامه‌های مهاجرتی کانادا، برای این برنامه مهاجرتی شرایط ویژه و آسان‌تری را مهیا کرده است.
بدین نحو که به طور کلی متقاضیان اخذ اقامت بعد از تحصیل در کانادا، بعد از ۲ سال تحصیل به صورت تمام وقت و ۱۲ ماه کار به صورت تمام وقت می‌توانند اقامت دایم کانادا را اخذ نمایند.
در ایالت کبک با پیش بینی برنامه تجربه کبکی (PEQ)، دیگر نیازی به داشتن ۱۲ ماه سابقه کار تمام وقت علاوه بر تحصیل تمام وقت به مدت ۲ سال نیست و صرف دو سال تحصیل تمام وقت کفایت می‌کند.

شرط اخذ اقامت بعد از تحصیل در کبک کانادا

تنها ۲ سال تحصیل تمام وقت!!!!!!!

مزایای اخذ اقامت بعد از تحصیل در کبک کانادا

  • اخذ اقامت دایم کانادا بعد از تنها دو سال تحصیل
  • اخذ اقامت دایم کانادا بدون نیاز به ارایه سابقه کار تمام وقت
  • تحصیل در بهترین کالج و دانشگاه‌ها در کانادا
  • تحصیل در مراکز علمی با رتبه‌های جهانی
  • امکان بردن همراه (خانواده: همسر و فرزندان)
  • رایگان شدن تحصیل فرزندان در مدارس
  • داشتن فرصت‌های شغلی مناسب

آیا برای اخذ اقامت بعد از تحصیل در ایالت کبک کانادا، باید رشته‌ی تحصیلی خاصی را بخوانیم؟

خیر، شما هیچ محدودیتی در انتخاب رشته خود نداشته و می‌توانید در هر کدام از رشته‌های مورد علاقه خود مشغول به تحصیل شوید. از جذابیت‌های تحصیل در کانادا همین است که خوشبختانه رشته‌های متنوعی از سوی دانشگاه‌ها و کالج‌های ایالت کبک ارایه می‌گردد.

چگونه برای اخذ اقامت بعد از تحصیل در کبک کانادا اقدام کنیم؟

بدین منظور لازم است که ابتدا از شرایط و جزئیات این طرح مطلع شوید.

با مشورت با مشاوران پارس ویزا، تمامی اطلاعات لازم در خصوص برنامه تجربه کبکی، دانشگاه‌ها و کالج‌های کبک، هزینه‌ی تحصیل در ایالت کبک کانادا، انتخاب رشته مناسب، نحوه اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا، نحوه و هزینه اقدام برای ویزای تحصیلی کانادا، شرایط دریافت مجوز تحصیل در کانادا (Study Permit) و دیگر موارد را دریافت نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایالت کبک، تحصیل در این ایالت، مراکز علمی، کالج و دانشگاه‌ها، علاوه بر امکان مراجعه به سایر مطالب موجود در سایت رسمی گروه مشاورین پارس ویزا، می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان امور مهاجرتی کانادا در پارس ویزا بهره‌مند شوید.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895

نظرات بسته شده است.