دانشگاه‌های مونترال کانادا

[hm_title]دانشگاه‌های مونترال کانادا[/hm_title]

تحصیل در دانشگاه‌های مونترال کانادا و اخذ اقامت دایم کانادا: پیشنهاد ویژه مشاوران پارس ویزا.

وجود ۶ دانشگاه با رتبه‌های برتر جهانی و ۱۲ کالج در مونترال کانادا، شانس اخذ پذیرش تحصیلی کانادا را افزایش می‌دهد. شهر مونترال در سال ۲۰۱۸، چهارمین رتبه شهر برتر دانشگاهی را به خود اختصاص داده است.

شهر دانشگاهی مونترال کانادا

شهر مونترال کانادا در سال ۲۰۱۸ به عنوان چهارمین شهر برتر دانشگاهی طبق رتبه‌بندی QS انتخاب شده است.

شهر مونترال به شهر فرهنگ‌ها در کانادا معروف است؛ چراکه به تبع شرایط ویژه زندگی به ویژه برای دانشجویان به واسطه حضور دانشگاه‌های برتر و هزینه‌های مناسب زندگی و تحصیل در کنار امکان اخذ اقامت دایم کانادا پس از ۲ سال تحصیل درمونترال، از کشورهای مختلف از سراسر دنیا به این شهر مهاجرت می‌کنند.

تعداد دانشگاه‌های مونترال با رتبه جهانی۳ دانشگاه
دانشگاه‌های مونترال با برترین رتبهMacGill University (رتبه ۳۲ جهانی)
جمعیت۴٫۱۲۷٫۰۰۰ نفر
هزینه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های مونترال کانادامیانگین ۱۳٫۲۰۰ دلار در سال
رتبه به لحاظ استخدامرتبه ۲۰
رتبه لحاظ امکان زندگی و تامین هزینه‌هارتبه ۶۹
رتبه از نظر دانشجویانرتبه اول
جمعیت دانشجویان در مونترالدر حدود ۳۵۰ هزار نفر

 

دانشگاه‌های مونترال کانادا با رتبه‌های برتر جهانی

MacGill University (با رتبه ۳۲ در سطح جهان و دومین در کانادا) (کسب اولین رتبه در رشته‌های پزشکی در کانادا و ۳۳ در سطح جهان)

University of Montreal (با رتبه ۱۳۰ در جهان و پنجم در کانادا)

Concordia University

دانشگاه مونترال کانادا

دانشگاه مونترال کانادا بیش از ۶۰۰ برنامه تحصیلی در رشته‌های مهندسی، مدیریت، پزشکی، هنر، موسیقی، پرستاری، پلی تکنیک، حقوق و داروسازی ارایه می‌دهد.

زبان تدریس در دانشگاه مونترال زبان فرانسوی است.

متقاضیانی که قصد تحصیل در دانشگاه مونترال کانادا را داشته و اما به زبان فرانسه تسلط ندارند، می‌توانند ابتدا از طریق اخذ پذیرش از کالج‌ها با ارایه مدرک زبان انگلیسی آیلتس با نمره حداقل ۵٫۵ اقدام نموده و پس از اتمام کالج، جهت ادامه تحصیل در دانشگاه مونترال با کسب دانش زبان فرانسوی اقدام نمایند.

هزینه تحصیل در دانشگاه‌های مونترال کانادا

هزینه‌ی تحصیل در مونترال کانادا همچون سایر شهرهای ایالت کبک، در حدود ۱۲ تا ۱۹ هزار در سال است. البته هزینه تحصیل در برخی از رشته‌ها در کالج پایین‌تر و در حدود حداقل ۷ یا ۸ هزار دلار در سال نیز هست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایالت کبک، تحصیل در این ایالت، مراکز علمی، کالج و دانشگاه‌ها، علاوه بر امکان مراجعه به سایر مطالب موجود در سایت رسمی گروه مشاورین پارس ویزا، می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان امور مهاجرتی کانادا در پارس ویزا بهره‌مند شوید.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895

نظرات بسته شده است.