دانشگاه یونشوپینگ سوئد

دانشگاه یونشوپینگ سوئد

دانشگاه یونشوپینگ سوئد در شهر یونشوپینگ با جمعیتی بالغ بر ۱۳۰۰۰۰ نفر، شهری زیبا با محیط های تفریحی، کافه، رستوران ها، کنسرت ها و مناظر آبی پر زرق و برق بوده و دانشگاه یونشوپینگ یکی از معتبرترین و بین ­المللی ­ترین دانشگاه­های سوئد محسوب می­شود. اساتیدِ متعهد و دوره ­های تحصیلی که تحقیقات را به صنایع پیوند می­دهند، فرصت­های زیاد عملی­سازی آموخته­ ها، دانشجویان را از تمام نقاط دنیا برای تحصیل در دانشگاه یونشوپینگ سوئد جذب می­کند. دانشگاه یونشوپینگ سوئد بیش از ۳۰۰ دانشگاه شریک (همکار) در سراسر دنیا دارد و برای دانشجویان جهت تحصیل در خارج از کشور سوئد فرصت های بیشماری فراهم می‌­آورد. پردیس دانشگاه در مرکز شهر واقع شده بطوریکه می­توان پیاده به تمام تسهیلات (اماکن رفاهی) دسترسی داشت. فاصله این شهر تا گوتنبرگ، دومین شهر بزرگ سوئد، حدود یک ساعت و نیم با قطار و فاصله زمانی آن با شهر استکهلم پایتخت سوئد حدود ۲٫۵ ساعت می باشد

دانشگاه Jönköping حدود ۱۱۰۰۰ دانشجو دارد، از جمله ۲،۰۰۰ دانشجوی بین المللی است. این دانشگاه یکی از دانشگاه های برتر در تبادل دانشجویان بین المللی است و در میان بهترین دانشگاه های سوئد از نظر دانشجویان بین المللی جذب شده است. پردیس دارای یک محیط بین المللی و علمی با دانش آموزان و کارکنان از سراسر جهان است. در بین تحصیلات و تحقیقات دانشگاه Jönköping همکاری نزدیکی با کسب و کار و جامعه دارد. دانشگاه یونکپینگ یکی از سه نهاد سوئدی خصوصی و غیر انتفاعی است آموزش عالی با حق اعطای دکترا. JU بر اساس توافق با دولت سوئد عمل می کند و مطابق با مقررات ملی و مقررات کیفیت است. این دانشگاه به عنوان یک گروه غیر انتفاعی شرکتی با بنیاد دانشگاه Jönköping سازماندهی شده و شش شرکت متعلق به آن است : بهداشت و رفاه، دانشکده آموزش و پرورش و ارتباطات، دانشکده بازرگانی بین المللی Jönköping، دانشکده فنی، خدمات دانشگاه و شرکت دانشگاه Jönköping.

مدارک تحصیلی در سوئد به طور کلی در سه سطح ارائه می شود: کارشناسی (کارشناسی)، کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) و دکتری (دکترا). سوئد از سیستم اعتبار انتقال و انباشت اروپا (ECTS) استفاده می کند، جایی که یک سال تحصیلی تمام وقت تحصیلات معادل ۶۰ اعتبار ECTS است.

برنامه های بین المللی کارشناسی ارشد در سوئد در سراسر طیف رشته ها ارائه شده است – بیش از ۹۰۰ برنامه در حال حاضر در زبان انگلیسی ارائه شده است، و تعداد به طور مداوم در حال رشد است. برنامه ها از لحاظ علمی و فنی دقیق هستند، در حالی که ترکیب عناصر قوی و تشویق تفکر انتقادی و خلاق را در بر می گیرد.

برنامه های کارشناسی ارشد در سوئد نیاز به یک یا دو سال تحصیل، برای مجموع ۶۰ یا ۱۲۰ اعتبار ECTS. هر دو نسخه از یک ساختار مشابه استفاده می کنند: دوره های پیشرفته و سپس پایان نامه کارشناسی ارشد مبتنی بر تحقیق.

دوره کارشناسی معمولا شامل دوره های اصلی اجباری و همچنین دوره های انتخابی در زمینه های مرتبط می باشد. این به شما اجازه می دهد دانش پیشرفته ای را در منطقه خود ایجاد کنید و با توجه به منافع خاص خود متخصص شوید.

برای واجد شرایط برای ورود به برنامه کارشناسی ارشد در سوئد، باید مدرک کارشناسی یا معادل آن را کامل کنید. سایر الزامات ورود عمومی و برنامه خاص نیز اعمال خواهند شد.

رشته های لیسانس:

مدیریت بازرگانی
مدیریت بازاریابی
اقتصاد بین الملل
توسعه پایدار سازمانی

رشته های کارشناسی ارشد:

مدیریت بازرگانی / اقتصاد
تدارکات بین المللی و مدیریت زنجیره تامین

بازاریابی بین المللی

کارآفرینی استراتژیک

مدیریت جهانی

تحلیل مالی بین المللی

کسب و کار دیجیتال

تحلیل اقتصادی

مدیریت عمومی
مدیریت مهندسی
گروه مهندسی

مدیریت و توسعه­ی محصول
طراحی صنعتی
توسعه­ی محصول و مهندسی مواد (متالوژی)
طراحی آزمایش کاربر و مهندسی IT
مهندسی تولیدات نرم­افزاری
گروه آموزش و پرورش و ارتباطات

ارتباطات آموزش و پرورش بین الملل
مداخله­های دوران کودکی
EDUCARE: مدل پیش ­دبستانی سوئد
گروه بهداشت و رفاه

مداخلات دوران کودکی
کاردرمانی

تحصیلات
EDUCARE مدل پیش دبستانی سوئد

دکترا:رشته های دکترا در دانشگاه یونشوپینگ برای دانشجویان بین المللی به زبان انگلیسی است و طول دوره ۴ سال است که این دانشگاه حدود ۱۸۰۰ دانشجوی دکترا دارد.

نمرات زبان مورد نیاز برای دانشگاه یونشوپینگ :
نمره ایلتس ۶٫۵ و یا تافل ۷۰

مدارک مورد نیاز برای برای مقطع کارشناسی:
گواهی دیپلم و ریزنمرات معتبر دبیرستان
مدارک مهارت های زبان انگلیسی (تافل و یا ایلتس)
کپی پاسپورت
نامۀ انگیزه. نامه­ی انگیزه نباید بیش از ۱۰۰۰ کلمه باشد.
سابقه کار مرتبط به رشته تحصیلی مورد نظر.

مدارک مورد نیاز برای مقطع کارشناسی ارشد:

۱-مدرک کارشناسی معتبر.
نکته: دانشجویان ترم اخر مقطع کارشناسی که هنوز مدرک خود را نگرفته اند می توانند نامه ای از دانشگاه مربوطه بیاورند که نشان دهد در بهار یا تابستان فارغ التحصیل می شوند،

۲-نامۀ انگیزه. نامه­ی انگیزه نباید بیش از ۱۰۰۰ کلمه باشد
۳-کپی شناسنامه و پاسپورت
۴-گواهی مهارت های انگلیسی

مدارک مورد نیاز برای مقطع دکترا در دانشگاه یونشوپینگ:
۱-گواهی مهارت های زبان انگلیسی
۲-کپی پاسپورت و شناسنامه
۳-مدرک کارشناسی همراه با ریز نمرات
۴-مدرک کارشناسی ارشد همراه با ریز نمرات
۵-انگیزه نامه. نامه ی انگیزه نامه نباید بیش از ۱۰۰۰ کلمه باشد.
۶-دو قطعه عکس
۷-دو نامه از اساتید و یا کارفرمایی که عملکرد شما را در زمینه علمی و یا حرفه ای گزارش دهد.

هزینه ثبت نام دانشگاه یونشوپینگ سوئد برای کارشناسی و کارشناسی ارشد:

تمام دانشگاه های سوئدی هزینه ثبت نام اجباری به مبلغ ۹۰۰کرون (حدود ۹۰۰ یورو) از شهروندان غیر اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس دریافت میکنند.

در کل، افرادی که شهروند کشورهایی خارج از اتحادیه اروپا (EU)، منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس هستند باید هزینه ثبت نام و شهریه را پرداخت نمایند. استثنائاتی هم برای این امر وجود دارد. در ذیل لیست شرایطی که افراد را از پرداخت هزینه ثبت نام و شهریه تحصیلی معاف می کند، اعلام شده است. افرادی که شرایط ذیل را ندارند حتماً باید شهریه پرداخت نمایند.
هزینه های تحصیل:
دوره های ۳ ساله های کارشناسی سالانه ۱۰۰۰۰۰ کرون
دوره های ۲ ساله کارشناسی ارشد سالانه ۱۲۰۰۰۰ کرون
دوره های ۱ ساله کارشناسی ارشد سالانه ۱۱۷۰۰۰کرون
دوره­های تابستانه: ۱۶۲۵۰ کرون در دوره های کارشناسی و ۱۳۲۵۰ کرون در دوره های تحصیلات تکمیلی.

راهنمای بورسیه دانشگاه یونشوپینگ:
دانشجویانی که در سال اول تحصیلی خود نمرات عالی را کسب می کنند میتوانند از سال دوم به بعد بورسیه تحصیلی را که ۳۰ درصد از کل شهریه را شامل میشود دریافت کنند.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895

نظرات بسته شده است.