روش تجربه کبکی

به دنبال اخذ اقامت کانادا هستید؟ در خصوص روش تجربه کبکی شنیده‌اید؟ با ما همراه باشید تا بهترین روش اخذ اقامت دایم کانادا را به شما معرفی کنیم.

بهترین روش برای اخذ اقامت بعد از تحصیل در کانادا، روش تجربه کبکی (Programme de l’expérience Québécoise) است.

چگونه به کبک کانادا مهاجرت کنیم؟

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید، بهترین ایالت با توجه به سهولت اخذ اقامت دایم کانادا نسبت به سایر ایالت‌ها، ایالت کبک کانادا است.

مهاجرت به کانادا، مستلزم دریافت گواهی CSQ ( Certificat de sélection du Québec) است. برای اخذ این گواهی باید یکی از برنامه‌های مهاجرتی که از سوی اداره مهاجرت کبک (MIDI) معرفی می‌گردد را انتخاب کنید.

زمانی که برنامه مهاجرتی خود به ایالت کبک را انتخاب کردید و گواهی CSQ را هم دریافت نمودید، حالا نوبت آن است که برای اخذ اقامت دایم کانادا با ثبت درخواست در اداره مهاجرت کانادا (IRCC) اقدام کنید.

معرفی روش تجربه کبکی

روش تجربه کبکی برای دو قسم از افراد قابل استفاده است: دانشجویان و افرادی که در کانادا مشغول به کار هستند.

روش تجربه کبکی- دانشجویان فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌ها و کالج‌های کبک کانادا

این روش برای افرادی است که حداقل ۲ سال تحصیل تمام وقت در یکی از دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا داشته و نیز دانش زبان فرانسه را کسب نمایند.

در حالی که در ایالت‌های دیگر کانادا، ۲ سال تحصیل به علاوه ۱۲ ماه سابقه کار مورد نیاز است.

روش تجربه کبکی- کارگران و کارمندان مشغول به کار در ایالت کبک کانادا

افرادی که سابقه کار به مدت ۱۲ تا ۲۴ ماه را داشته و نیز در حد متوسط به زبان فرانسوی تسلط دارند، می‌توانند برای اخذ اقامت دایم کانادا اقدام نمایند.

نحوه اخذ اقامت کانادا با روش تجربه کبکی

اثبات شود که قصد اشتغال در کبک وجود دارد
اقامت در کبک به مدت ۲ سال با هدف تحصیل
تحصیل به مدت حداقل ۲ سال (۱۸۰۰ ساعت) در کبک کانادا
گذراندن دوره زبان فرانسه در یکی از مراکز آموزشی کبک

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایالت کبک، تحصیل در این ایالت، مراکز علمی، کالج و دانشگاه‌ها، علاوه بر امکان مراجعه به سایر مطالب موجود در سایت رسمی گروه مشاورین پارس ویزا، می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان امور مهاجرتی کانادا در پارس ویزا بهره‌مند شوید.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895

نظرات بسته شده است.