ویزای کاری استرالیا پس از تحصیل در کانادا

[hm_title]
برای اخذ ویزای کار استرالیا چگونه باید شروع کرد؟[/hm_title]

افرادی که به دنبال اخذ ویزای کاری استرالیا هستند، همواره با سوالاتی از قبیل شرایط اخذ ویزای کاری استرالیا، جدول امتیاز بندی این کشور، لیست مشاغل مورد نیاز، مهاجرت به استرالیا از طریق نیروی متخصص، مراحل اقدام برای ویزای کاری استرالیا و … مواجه می شوند که ما در این مقاله به شرح موارد فوق خواهیم پرداخت تا در انتخاب روش مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کاری استرالیا شما عزیزان را یاری نماییم.
کشور استرالیا برای افرادی که قصد مهاجرت کاری به کشور دیگری دارند، مقصد بسیار محبوبی محسوب می شود چرا که همواره از آن به عنوان سرزمین فرصت ها برای ارتقای سطح زندگی یاد می شود. شهرهای پویا، نرخ بالای استخدام نیرو، چشم اندازها و زیبایی های طبیعی و بسیاری از دیگر ویزگی های منحصر بفرد این کشور، میلیون ها نفر از مردم جهان را ترغیب می نماید تا استرالیا را برای کار و زندگی انتخاب کنند.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895
[hm_title]
برای اخذ ویزای کار استرالیا چگونه باید شروع کرد؟[/hm_title]

به منظور کار و زندگی دائم یا موقت در استرالیا، باید ویزای کاری استرالیا را اخذ نمود. این کار به دو روش زیر امکان پذیر می باشد:
ویزای مهاجرت کاری: این ویزا مخصوص مهاجران خارجی است که شرایط کلی مهاجرت از طریق ویزای کاری استرالیا به این کشور را داشته و توانایی آنان متناسب با نیاز بازار کار استرالیا می باشد.
ویزای کاری گزینشی: این نوع ویزا مخصوص افرادی است که تخصص خاصی داشته و با درخواست مهاجرت آنها توسط یکی از زیرمجموعه های زیر در استرالیا موافقت می گردد:
• یک کارگزار معتبر استرالیایی
• یکی از مقامات ایالات استرالیا
• نماینده معتبر دولتی

[hm_title]ویزای کاری استرالیا[/hm_title]

به طور کلی جهت اقدام برای اخذ ویزای کاری استرالیا، فرد متقاضی باید دارای شرایط زیر باشد:
• سن کمتر از ۵۰ سال
• مهارت و توانایی لازم در زبان انگلیسی جهت کار و زندگی در استرالیا (حداقل مدرک آیلتس ۶)
• انتخاب شغل مورد نظر طبق نیاز بازار کار
• تأیید صلاحیت لازم جهت اشتغال توسط دولت استرالیا
• برخورداری از سلامت جسمی و روحی مناسب
• ارزیابی شخصیت فرد متقاضی و تأیید آن توسط اداره مهاجرت
علاوه بر موارد بالا، فرد متقاضی باید امتیاز لازم جهت اخذ ویزای کاری استرالیا را دارا باشد. جدول امتیاز بندی به شرح ذیل بوده و حداقل امتیاز مورد نیاز ۶۰ می باشد.

[hm_title]
مراحل اقدام جهت اخذ ویزای کاری استرالیا[/hm_title]

• پس از کسب حداقل امتیاز لازم، توانایی های شغلی فرد توسط اداره مهاجرت استرالیا مورد بررسی قرار می گیرد تا از توانایی های لازم وی جهت اشتغال در شغل مورد نظر اطمینان حاصل شود.
• پس از تأیید صلاحیت، فرد متقاضی باید از لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا، شغل مورد نظر خود را که متناسب با توانایی ها و مدرک تحصیلی وی باشد، انتخاب نماید.(در ادامه با برخی از این مشاغل مورد نیاز آشنا خواهید شد)
• پس از انتخاب شغل و ارائه درخواست، باید منتظر بررسی و اعلام نتیجه توسط اداره مهاجرت استرالیا بمانید ، در صورت موافقت با درخواست ویزای کاری استرالیا، مرحله صدور ویزا آغاز می گردد.

[hm_title]
صدور ویزا[/hm_title]

برای متقاضیانی که با درخواست ویزای کاری استرالیا آنان مواقت می شود، ویزای ۵ ساله کار و زندگی در استرالیا صادر می شود. تنها پس از ۲ سال زندگی در استرالیا، ویزای شما به مدت ۵ سال دیگر تمدید اعتبار خواهد شد. در نهایت با ۴ سال زندگی و کار متوالی در استرالیا، می توانید برای اخذ ویزای دائم این کشور اقدام نمایید.

[hm_title]
لیست مشاغل مورد نیاز جهت اخذ ویزای کاری استرالیا[/hm_title]

اسامی برخی از آخرین مشاغل معرفی شده کشور استرالیا را (سال ۲۰۱۸-۲۰۱۷)می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید:

جهت مشاهده لیست کامل مشاغل مورد نیاز کشور استرالیا می توانید به وب سایت www.nwivisas.com مراجعه نمایید.

[hm_title]
مدارک مورد نیاز جهت اقدام[/hm_title]

• مدرک ازدواج یا طلاق
• مدرک معتبر دانشگاهی
• گواهی تأیید سلامت
• گواهی عدم سوءپیشینه قضایی
• گواهی پایان دوره خدمت (مخصوص آقایان)

[hm_title]
هزینه [/hm_title]

هزینه مرتبط با ارائه درخواست جهت اخذ ویزای کاری استرالیا مطابق جدول ذیل است (قیمت ها به واحد پول دلار استرالیایی می باشد):
مخارج سکونت و زندگی
متوسط هزینه زندگی در استرالیا و مخارج مایحتاج روزانه، هزینه مسکن، هزینه حمل و نقل…. مطابق جدول ذیل است (قیمت ها به واحد پول دلار استرالیایی می باشد):

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام درخصوص ویزای کار استرالیا و همچنین تحصیل در استرالیا می توانید با مشاورین پارس ویزا در ارتباط باشید.

**عمده مطالب این نوشته از منابع http://migrateoz.com و http://www.visabureau.com استخراج شده است**

نظرات بسته شده است.