شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی

اخذ اقامت کانادا از طریق تحصیل در کانادا

اخذ اقامت کانادا از شیراز

برنامه های متعددی برای دریافت ویزای کانادا وجود دارد که به شما اجازه می دهد در آینده اقامت کانادا ا را دریافت کنید. اکثر دانشجویان بین‌المللی برنامه هایی را در مقوله مهاجرت اقتصادی (نیروی ماهر) می‌گذرانند، و سپس باید منتظر بمانند تا با پایان تحصیلات خود واجد استفاده از شرایط این فرآیند شوند. کسانی که قصد اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی در شیراز را دارند، بدون نیاز به رفت و آمد به تهران و صرف هزینه های گزاف می توانند با کمک مشاورین ما بهترین فرصت ها را برای مهاجرت به کانادا شناسایی کنند.

بسته به اینکه بخواهید در کبک یا نقاط دیگر در کانادا مستقر شوید، فرآیند مهاجرتی که باید دنبال کنید متفاوت است. پس از طی کردن این پروسه، شخصی که وضعیت اقامت دائم را به دست آورده است می تواند به هر نقطه از کشور که بخواهد نقل مکان کند. همچنین شما می توانید با اشتغال در کانادا پس از اتمام تحصیلات، اقامت طولانی مدت کانادا را کسب کنید و راه را برای دریافت اقامت دائم و شهروندی در کانادا هموار کنید.

 

مدارک و شرایط لازم برای اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی در شیراز

نحوه درخواست مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از شیراز

اگر قصد شما اقامت در استان ها یا مناطقی غیر از کبک و یا استان هایی که برنامه های اقامتی مجزا دارند؛ می باشد، باید مستقیما به IRCC درخواست دهید. IRCC یک سیستم آنلاین برای مدیریت درخواست نیروهای ماهر دارد. از شما دعوت می کنیم برای اطلاع از نحوه ارسال درخواست و اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی در شیراز از طریق سیستم اکسپرس اینتری، با موسسه ما تماس بگیرید.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد. همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136384260

تحصیل در کانادا

  • قدم های اول ( اخذ ویزای دانشجویی)

مدارک تحصیلی (پذیرش)

هر کالج و یا دانشگاه در کانادا شرایط پذیرش خود را تعیین می کند. این شرایط ممکن است سال به سال تغییر کند. شما باید وب سایت دانشگاه مورد نظر خود را برای به روزترین اطلاعات بررسی کنید.

زمان درخواست

مهلت درخواست بستگی به برنامه و موسسه مورد نظر شما دارد. این مهلت ها معمولا از اوایل سپتامبر شروع شوند.

اگر می خواهید تحصیل خود را از سپتامبر شروع کنید، باید قبل از ۱ فوریه درخواست خود را ارسال کنید. ممکن است فرآیند رسیدگی به درخواست شما تا ۹ ماه به طول بیانجامند پس بهتر است زودتر شروع کنید. اگر در طی اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی در شیراز و در حین درخواست ویزای تحصیلی با مشکل مواجه شدید و یا نیاز به کمک افراد با تجربه و آگاه از فرآیند درخواست ویزای کانادا داشتید می توانید از مشاوره متخصصان با تجربه ما استفاده کنید. آنها طی سالیان متمادی پروسه درخواست انواع ویزاهای تحصیلی و ویزای کار کانادا را به انجام رسانیده اند؛ و از مراحل و زمان بندی این پروژه ها آگاهی کامل دارند. و می توانند با مشاوره و راهنمایی های دقیق از اتلاف وقت و هزینه شما جلوگیری کنند.

  • قدم دوم (درخواست مجوز کار در کانادا)

برای کار در خارج از دانشگاه، به مجوز کار نیاز دارید. برای دریافت مجوز کار، باید دانشجوی تمام وقت در یک دانشگاه یا کالج دولتی باشید. شما می توانید برای درخواست مجوز کار از طریق اداره شهروندی و مهاجرت کانادا درخواست دهید.

به یاد داشته باشید تمام مشاغل نیاز به دریافت مجوز کار ندارند. اگر شما در محوطه دانشگاه مشغول به کار شوید نیازی به مجوز ندارید، ولی برای دریافت اقامت و هموار کردن مسیر خود بهتر است خارج از دانشگاه کار پیدا کنید. چنانچه در کانادا مشغول به تحصیل هستید و یا قصد اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی در شیراز را دارید قبل از شروع پروسه مهاجرت و یا درخواست کار با ما تماس بگیرید و از مشاوره وکلای برتر در این حوزه استفاده نمایید.

  • قدم سوم (زندگی و کار در کانادا به طور دائم)

ممکن است شما واجد شرایط دریافت مجوز کار ویژه باشید که به شما اجازه می دهد تا حداکثر ۳ سال پس از پایان تحصیلات خود در کانادا کار کنید.

برنامه های متفاوتی به صورت سراسری و استانی در کانادا وجود دارد که به دانشجویان امکان می دهد پس از پایان تحصیلات خود اقدام به کار و زندگی، و دریافت اقامت طولانی مدت در کانادا نمایند. برای اطلاع کامل از برنامه های مختلف دولت کانادا و دولت های محلی و یا اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی در شیراز مطالب مختلف درباره مهاجرت به کانادا را در سایت ما مطالعه کنید.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد. همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136384260

روند برنامه های کار و اقامت در کانادا چیست؟

دولت های محلی در کبک و انتاریو افرادی را برای به دست آوردن وضعیت اقامت دائم به دولت فدرال معرفی می کنند. همچنین افرادی که در سایر نقاط کانادا مشغول به تحصیل هستند می توانند برای مجوز کار و دریافت اقامت درخواست دهند.

اقامت کانادا از طریق کار از شیراز

برای استفاده از برنامه های کار و اقامت باید شرایط مورد نظر دولت کانادا را احراز کنید.

  1. تحصیلات خود را در یک دانشگاه یا کالج دولتی در کانادا به پایان رسانده اید یا به زودی آنها را تکمیل خواهید کرد.
  2. یک پیشنهاد شغلی تمام وقت از یک کارفرمای معتبر در کانادا یا استان های دارای برنامه مهاجرت داشته باشید.
  3. ممکن است برای اثبات سلامتی خود نیاز به گذراندن یک آزمون پزشکی نیز داشته باشید که باید توسط یک پزشک دارای مجوز انجام شود.
  4. نکته: دارندگان مدرک فوق لیسانس یا دکترا می توانند حتی بدون پیشنهاد شغلی درخواست مجوز کار یا اقامت دهند. البته انجام این پروسه حتی برای افرادی که در کانادا مشغول به تحصیل هستند کار چندان آسانی نیست و نیاز به آشنایی به پیچ و خم حقوقی و راهکارهای دریافت مجوز دارد. برای اطلاع از بهترین شرایط مهاجرت به کانادا که مناسب شما می باشد، و یا اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی در شیراز با ما تماس بگیرید.

اخذ اقامت از طریق ویزای کار در کانادا

شرایط کار در کانادا

جلسات و منابع اطلاعاتی جهت اخذ اقامت کانادا

جلسات هماهنگی برای دریافت اقامت در کانادا توسط IRCC در طول فصل پاییز و زمستان برگزار می شود. با استفاده از وب سایت رسمی IRCC از مدارک و پیش نیاز های دریافت اقامت و آگاهی از زمان دقیق اقدام برای اخذ اقامت کانادا و تبدیل ویزای دانشجویان بین المللی به ویزای کار و یا سایر ویزا های اقامتی اطلاع کسب کنید. اگر قصد آگاهی از شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی در شیراز را دارید و یا می خواهید از شرایط مهاجرت مناسب خود اطلاع کسب کنید؛ با ما تماس بگیرید.

نظرات بسته شده است.