انگشت نگاری سفارت کانادا

[hm_title]انگشت نگاری سفارت کانادا[/hm_title]

انگشت نگاری سفارت کانادا: با توجه به تغییرات مهاجرتی که از سال ۲۰۱۳ کشور کانادا اتخاذ نموده ، ایرانیانی که قصد بازدید و تحصیل در کانادا را دارند باید اقدام به انگشت نگاری سفارت کانادا و ثبت اطلاعات بیومتریک خود در مراکز وک ( VISA application center ) کنند . با توجه به اینکه سفارت کانادا در ایران تعطیل شده ، هموطنان عزیز برای ثبت اطلاعات بیومتریک و انگشت نگاری سفارت کانادا باید به دفاتر سفارت کانادا در یکی از شهر های استامبول ، آنکارا ، ابوظبی، دبی و …  مراجعه کنند. لیست مراکز برای انگشت نگاری سفارت کانادا در لینک زیر موجود می باشد. موسسه حقوقی پارس ویزا آماده انجام کلیه امور مربوط به اخذ ویزا برای هموطنان عزیز می باشد.

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/corporate/contact-ircc/offices/find-visa-application-centre.html

بعد از درخواست ویزا به مدت یک ماه به شما فرصت داده می شود که برای انگشت نگاری سفارت کانادا به مراکز VAC مراجعه کنید . لازم به ذکر است که افراد زیر ۱۴ سال و بالای ۸۰ سال نیازی به انگشت نگاری سفارت کانادا و ثبت اطلاعات بیومتریک ندارند. متقاضیان پس از ثبت نام، از روز دوشنبه تا جمعه فرصت دارند که بین ساعات هشت و نیم تا شانزده و نیم به یکی از دفاتر وک مراجعه کنند. در زیر آدرس این مراکز برای انگشت نگاری سفارت کانادا را آورده ایم .

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895

آدرس سفارت کانادا ( VAC ) در شهر های مختلف:

آدرس سفارت کانادا ( VAC ) در آنکارا :
Kavaklıdere Mahallesi Atatürk Bulvarı no : 154 Çankaya / Ankara, Turkey
آدرس سفارت کانادا ( VAC ) در استانبول :
Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193 Sisli /, Istanbul, Turkey
آدرس سفارت کانادا در ابوظبی :
Canada Visa Application Centre VFS (GCC) LLC, Office MO2, Mezzanine Floor, Silver Wave Building, Mina Road, Abu Dhabi

[hm_title]
هزینه بیومتریک[/hm_title]

علاوه بر پرداخت هزینه درخواست ویزا، هزینه بیومتریک ۸۵ دلار کانادا برای هر نفر اعمال خواهد شد. با این حال، خانواده هایی که با هم برای ویزا اقدام می کنند جمعا باید ۱۷۰ دلار کانادا برای انگشت نگاری سفارت کانادا پرداخت کنند.
قبل از انجام انگشت نگاری سفارت کانادا باید مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید و فیش واریزی را تحویل دهید.
بعد از انجام انگشت نگاری سفارت کانادا حدود یک ماه تا سه ماه طول می کشد که سفارت به شما پاسخ دهد.

نظرات بسته شده است.