مدارک و شرایط پذیرش در دانشگاه های مجارستان

[hm_title]

مدارک و شرایط پذیرش در دانشگاه های مجارستان

[/hm_title]

برای مدارک و شرایط پذیرش در دانشگاه های مجارستان، به یک دیپلم دبیرستانی به زبان مجارستانی یا انگلیسی به همراه رونویسی مربوط به دوره ها و نمرات جهت تحصیل در مجارستان نیاز خواهید داشت. بعضی از دوره ها نیز نیاز به امتحان ورودی دارند.

[hm_title]
الزامات زبان[/hm_title]

مدارک و شرایط پذیرش در دانشگاه های مجارستان برای برنامه های آموزش انگلیسی زبان جهت تحصیل در مجارستان، بخشی از امتحان ورودی مهارت های انگلیسی دانشجویان را ارزیابی می کنند. در غیر این صورت ممکن است از دانشجو خواسته شود مدارک را در قالب نمرات آزمون های آیلتس یا تافل ارائه دهد. حداقل میانگین نمره زبان انگلیسی که دانشگاه های مجارستان درخواست می کنند عبارتند از:
برای مدرک لیسانس:
بین ۵٫۰ تا ۶٫۰ برای آزمون آیلتس
بین ۶۰ تا ۸۰ برای آزمون تافل
برای مدرک کارشناسی ارشد:
بین ۵٫۵ تا ۶٫۵ در آیلتس
بین ۷۰ تا ۹۰ در آزمون تافل

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895
[hm_title]
الزامات ویزا[/hm_title]

تمام دانشجویان خارجی که از شهروندان اتحادیه اروپا نیستند و قصد دارند در مجارستان تحصیل کنند و برای مدت بیش از ۹۰ روز اقامت داشته باشند، برای تحصیل در مجارستان به درخواست ویزای دانشجویی طولانی نیاز دارند .. پروسه اخذ ویزا حدود یک ماه طول خواهد کشید. برای دریافت ویزای دانشجویی، ابتدا باید یک پیشنهاد از یک دانشگاه مجارستان بگیرید.
مدارک لازم برای درخواست ویزا شما:
• اثبات پرداخت هزینه تحصیل
• نامه پذیرش از دانشگاه در مورد پذیرش شما
• اعتبارگذرنامه حداقل ۶ ماه پس از تاریخ ورود شما
• کپی ازصفحات پاسپورت شما
• عکس گذرنامه حداکثرمربوط به ۶ ماه قبل باشد
• اثبات بیمه درمانی
• اثبات آدرس یا محل اقامت در مجارستان
• اثبات بودجه کافی برای پوشش هزینه زندگی در قالب ضمانتنامه / بیانیه بانک

فرم درخواست ویزا
پس از ورود به مجارستان، مجوز اقامت خود را در ظرف ۱۵ روز پس از ورود، درخواست کنید. این امر در مورد شهروندان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا که قصد دارند در مجارستان به مدت بیش از ۹۰ روز اقامت داشته باشند، اعمال می شود.

اخذ مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز با موسسه حقوقی عدالت نگاران از طریق راه ارتباطی زیر مدارک و شرایط پذیرش در دانشگاه های مجارستان را از ما بخواهید.
۰۷۱-۳۶۲۵۳۵۶۴

نظرات بسته شده است.