تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان با استانداردهای اروپایی همراه است و دارای بالاترین کیفیت است. شرایط پذیرش نسبتا راحت و هزینه های معقول، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان را گزینه مورد پسندی برای بسیاری از دانشجویان کرده است.
چهار دانشگاه در مجارستان برنامه های پزشکی و دندانپزشکی را به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی درجهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان ارائه می دهند: دانشگاه سملوایز، دانشگاه دبرسن، دانشگاه سگد و دانشگاه پچ.
لیست دانشگاههای مورد تایید وزارت بهداشت در گروه پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان:

مدارک پزشکی از دانشگاه مجارستان توسط اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا به رسمیت شناخته شده است چرا که دانشجویان بین المللی زیادی از این کشورها در مجارستان به تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان می پردازند.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895
[hm_title]
نحوه پذیرش دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی مجارستان[/hm_title]

پذیرش از طریق یک آزمون دو و نیم ساعته با سوالات چهار گزینه ای از دروس زیست شناسی، شیمی، فیزیک و بیولوژی صورت میگیرد. در آزمون شفاهی هم یکی از استادان دانشگاه با دانشجویان در رابطه با موضوعات پزشکی مصاحبه می کند.

[hm_title]
مزیت های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان:[/hm_title]

• مجارستان یکی از بهترین کشورها برای ادامه تحصیل است، زیرا این کشور عضو اتحادیه اروپا و همچنین منطقه شنگن است، بنابراین دانشجویان به راحتی میتوانند به سایر کشورهای اروپایی سفر کنند.
• هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان در مقایسه با بسیاری از نقاط دیگر اروپا مقرون به صرفه است. همچنین هزینه های زندگی نسبت به بقیه کشورهای اروپایی نسبتا کم است.
• شما می توانید در مجارستان بدون داشتن آیلتس یا تافل تحصیل کنید ولی باید یک دوره یک ساله را برای تسلط به زبان انگلیسی در کالج های مجارستان بگذرانید. دانشجویانی که مدرک زبان دارند مستقیما وارد دانشگاه میشوند.
• رتبه بندی جهانی برای اکثر دانشگاه های مجارستان بسیار خوب است. آموزش عالی براساس سیستم بولونیا صورت می گیرد که امکان انتقال دانشجویان را از یک دانشگاه اتحادیه اروپا به دیگری میسر می سازد.
• مدرک تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و شورای پزشکی بین المللی در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است.
• دانشجویان در مدت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان می توانند از بیمه درمانی استفاده کنند.
• در مجارستان فرصت های شغلی بسیاری وجود دارد و دانشجو میتواند حین تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان به کار بپردازد و بخشی از هزینه های خود را تامین کند و حتی بعد از اتمام تحصیلات در سایر کشورهای اروپایی به کار بپردازد. گروه پارس ویزا تا کنون برای بسیاری از متقاضیان تحصیل پزشکی در مجارستان خدمات با کیفیت ارائه نموده است.

نظرات بسته شده است.