تحصیل رایگان در کانادا

تحصیل در کانادا آرزوی افرا بسیاری است و این آرزو می تواند به صورت رایگان انجام شود. در اینجا درباره تحصیل رایگان در کانادا صحبت خواهیم کرد.

 روند مهاجرت یک پروسه ی بسیار طولانی بوده و هنگامی که یک متقاضی جهت مهاجرت برای تحصیل رایگان در کانادا اقدام می‌کند اولین چیزی که شرکت های مختلف از او دریافت می نمایند مدارک و اسنادی است که شامل تمام فرم های مربوطه، چک لیستهای اسناد و دستورالعملهای لازم است که برای آغاز و به کار اندازی فرآیند درخواست مهاجرت به کانادا لازم و ضروری می باشد‌.

مهاجران در حقیقت بیست درصد از کل جمعیت کشور کانادا را تشکیل می دهند که رقم قابل قبولی است.

کانادا کشوری مهاجر پذیر بوده و در امر تحصیل نیز بسیاری از افراد به آن مراجعه می نمایند. شهرهای مهم کانادا که برای تحصیل رایگان در کانادا می توانید در آنها مشغول به درس خواندن شوید عبارتند از؛ تورنتو، مونترال یا ونکوور که دانشگاه های بسیار معتبر و سطح اولی در این شهرها وجود داشته و فرد متقاضی با بهترین روش ها و متد های روز دنیا تعلیم دیده و آشنا می شود.

داشتن مشاور برای مهاجرت

در زمینه مهاجرت برای تحصیل رایگان در کانادا داشتن یک مشاور حرفه ای به منظور راهنمایی کردن در امور و مسائل اداری و فرایندهای مهاجرت می تواند مفید باشد و جهت اطمینان شما از کامل بودن فرم های ثبت نام، اطلاعات و درخواست برای اقامت دائم و … کاربردی باشد و یکی از مهم‌ترین موارد به شمار آید. مشاوران پارس ویزا آماده همراهی شما برای مهاجرت به کانادا هستند.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد. همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136384260

برای اینکه به کانادا مهاجرت تحصیلی کنید، شرایط خاصی را بایستی داشته باشید. یکی از این شرایط داشتن مدرک تحصیلی است که قرار بوده تا در دانشگاه مربوطه آن را ارائه دهید. کانادا به دنبال افرادی است که در توسعه فرهنگی، هنری و ورزشی کشور و همچنین افرادی با تجربه جهت مدیریت بخش های علمی کمک کنند‌.

کانادا به دنبال دانشجویان مستعد با بار علمی بالا می باشد که بتوانند صنعت کشور را توسعه داده و با پتانسیل بالا جهت راه اندازی و رشد فرصت‌های شغلی به جلو حرکت کنند.

مزایای تحصیل در کانادا

تحصیل رایگان در کانادا فرصتی بسیار مناسب برای دانشجویان تراز اول به شمار می آید. سالانه تعداد زیادی از دانشجویان و کسانی که قصد ارتقای سطح علمی خود را دارند جهت انجام مهاجرت به کانادا دست به کار می شوند. لذا با توجه به هزینه های بسیار بالای تحصیل و امرار معاش در این کشور، داشتن شرایطی برای تحصیل رایگان در کانادا از مهمترین مسائل به شمار آمده و می‌تواند راه را برای آنهایی که قصد کسب علم دارند، هموارتر ساخته و مسیر مناسبی را پیش روی شان قرار دهد.

کشور کانادا و دانشگاه های آن شرایطی را فراهم کرده اند تا دانشجویانی که دارای مرتبه علمی بسیار بالا می باشند بورسیه شده و برای آنان در مقاطع مختلف تحصیلی از کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و فوق دکترا تخفیف های ویژه ای را جهت انجام زندگی در این کشور فراهم آورند.

برای انجام تحصیل رایگان در کانادا نیازی نیست که از رشته خاص فارغ التحصیل شده باشید، اکثر رشته های دانشگاهی در کانادا ارائه می‌شوند. معمولاً سطح اساتید و دانشجویان این دانشگاه ها بالا بوده و کسانی که دارای تراز علمی قابل قبولی باشند، مستحق دریافت تحصیل رایگان در کانادا خواهند شد. همچنین بعد از انجام تحصیل رایگان در کانادا اگر قصد داشته باشید پس از فارغ‌التحصیلی نیز در این کشور بمانید و پس از پیدا کردن کار، اسکان دائمی داده شوید، می توانید درخواست اقامت دائم داده و مجوزهای لازم را دریافت نمایید.

تحصیل رایگان در کانادا در کدام دانشگاه ممکن است

در این قسمت به بررسی دانشگاه های مطرح و سطح بالایی که تحصیل رایگان در کانادا را برای دانشجویان موفق فراهم خواهند ساخت پرداخته و اطلاعاتی ارزشمند را برای کسانی که قصد اپلای به این دانشگاه‌ها دارند ارائه خواهیم نمود.

۱-The University of British Columbia

تحصیل رایگان در دانشگاه بریتیش کلمبیا

این دانشگاه بسیار شناخته شده در شهر ونکوور کانادا قرار دارد و به عنوان یکی از مهمترین و برجسته ترین دانشگاه های جهان به حساب می‌آید.

 در رابطه با بحث های مالی و امور شهریه، هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان، واجد شرایط تحصیل رایگان در کانادا شده و به راحتی می توانند در این دانشگاه مطرح به ادامه تحصیل پرداخته و در نهایت فارغ التحصیل شوند‌.

با توجه به سطح علمی بالای این دانشگاه، در وهله اول وجود دانش علمی مربوطه برای ورود به آن الزامی بوده و بایستی تا در امتحانات دانشگاه قبول شوید و اجازه ورود به آن را پیدا نمایید.

۲- University of Toronto

تحصیل رایگان در دانشگاه تورنتو

مرکز علمی و تحقیقاتی تورنتو محلی برای دانشجویان برتر بوده که قصد مهاجرت به این دانشگاه را دارند.

این دانشگاه نیز برای تحصیل رایگان در کانادا گزینه مناسب و البته بسیار خوبی به حساب می آید. افرادی که از این دانشگاه فارغ التحصیل می گردند، مطمئنا در آینده فرصت های شغلی بسیار خوبی نصیب آنها شده و در زمینه کسب و کار خود به موفقیت‌های چشمگیری خواهند رسید. اساتید بسیار به نام و مطرحی در دانشگاه تورنتو مشغول به تدریس هستند و همچنین با توجه به هزینه‌های بسیار کم این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاههای اروپا و همچنین آمریکا، گزینه‌ ای مناسب برای تحصیل محسوب می شود.

اگر قصد دارید تا در فرایند تحصیل رایگان در کانادا شرکت کرد و این دانشگاه را اپلای نمایید، لازم است تا این نکته را متذکر شویم که یکی از ملزومات ورود به آن داشتن مدرک تحصیلی از دانشگاه معتبری می باشد.

۳- University of Alberta

دانشگاه آلبرتا واقع در شهر ادمونتون کانادا یکی دیگر از بزرگترین مراکز علمی می باشد که در زمینه های مختلف و رشته‌های گوناگون نظیر پزشکی، دندان پزشکی، ارتوپد، هوشبری، پرستاری و غیره حاضر رتبه علمی بسیار بالایی بوده و از شناخته شده ترین دانشگاه های دنیا به شمار می آید. این دانشگاه در شهر ادمونتون آلبرتای کانادا واقع شده است. زمان تاسیس آن به سال ۱۹۰۸ میلادی توسط الکساندر کامرون روترفورد برمیگردد. شخصی که نخستین شهردار شهر آلبرتا بود.

 دانشگاه آلبرتا در لیست ۵ دانشگاه برتر کانادا واقع شده است و در حال حاضر تعداد بسیار زیادی دانشجو در حوزه‌ها و رشته‌های مختلف در این دانشگاه مشغول به تحصیل و فعالیت علمی هستند‌ و تعداد دانشجویان آن به عدد ۴۰ هزار می‌رسد.

اگر شما نیز قصد دارید تا به این دانشگاه اپلای نمایید، بایستی با شرایط علمی لازمه ی آن مطابق باشید.

 تحصیل رایگان در کانادا یکی از بهترین فرصت هایی است که در طول زندگی خود با آن مواجه می شوید و دانشگاه آلبرتای کانادا نیز از جمله دانشگاههایی است که می توانید در آن ادامه تحصیل دهید.

۴- University of Waterloo

دانشگاه واترلو یکی از معتبرترین دانشگاههای کانادا می باشد و در حوزه ارائه مطالب علمی و تحقیقاتی جزو برترین دانشگاه ها به حساب می آید. این دانشگاه در شهر واترلوی کانادا قرار داشته و سالانه تعداد زیادی از طریق تحصیل رایگان در کانادا به آن جذب یافته و ورود پیدا می‌کند. شهرت این دانشگاه به علت وجود رشته های فنی و مهندسی از جمله رشته هایی نظیر کامپیوتر، برنامه نویسی کامپیوتر و رباتیک و هوش مصنوعی می باشد.

واترلو یکی از بهترین دانشگاه های کانادا بوده و همچنین در رتبه بندی انجام شده توسط مجله معروف کانادایی در رتبه بیست و چهارم جهان نیز جای داشته است.

 این دانشگاه با بهره گیری از اساتید بنام و مطرح در حوزه های فنی و مهندسی حرف های زیادی را برای گفتن داشته است لذا جهت انجام تحصیل رایگان در کانادا بایستی این دانشگاه را نیز در لیست دانشگاه هایی که قصد ورود به آنها را دارید قرار دهید.

نظرات بسته شده است.