پاسپورت گرانادا

[hm_title]پاسپورت گرانادا – کشور گرانادا[/hm_title]

مهاجرت به گرانادا از طریق سرمایه گذاری در گرانادا و اخذ پاسپورت گرانادا یکی از محبوب ترین روش های مهاجرتی محسوب می شود و معمولا مواردی از جمله موقعیت مکانی کشور گرانادا ، شرایط مهاجرت به گرانادا ، سفارت گرانادا ، و مزایای پاسپورت گرانادا و شرایط و نحوه سرمایه گذاری در گرانادا قابل توجه متقاضیان اخذ ویزای گرانادا قرار می گیرد.

بعید است بتوان در امتداد جزایر بهشت، جایی زیباتر از گرانادا را پیدا کرد. وجود کوه های زیبای آتش فشانی در این کشور به حدی آن را دوست داشتنی جلوه می دهد که می توان گرانادا را زیباترین منظره موجود در تمامی ناحیه کارائیب در نظر گرفت. و براستی چه کسی است که از دیدن چشمه های حفره ای، جنگل های بارانی و سواحل پوشیده شده از شن های سفید رنگ لذت نبرد؟
گرانادا به جزیره ادویه ها مشهور است و زنجبیل، وانیل، جوز، میخک و دارچین تنها تعداد کمی از جواهرات خوش بویی اند که به وفور در این کشور یافت می شوند. هنگامی که صحبت از غذاهای محلی گرانادا می شود، اولین چیزی که به ذهن همه می رسد طعم تند و آتشین این غذاهای خوشمزه است.
اما باید گفت بسیاری از گردشگران به خاطر سواحل بسیار زیبای گرانادا از این کشور دیدن می کنند. سواحل دیدنی و دست نخورده زیادی در آنجا وجود دارد که سفر به گرانادا را به خاطره ای فراموش نشدنی بدل می سازد.

موسسه حقوقی مهاجرتی عدالت نگاران در شیراز مفتخر است تا شرایط پاسپورت گرانادا ، اخذ ویزای گرانادا، مزیت های اخذ ویزای گرانادا، مدارک مورد نیاز در جهت اخذ ویزای گرانادا، هزینه های اخذ ویزای گرانادا و سرمایه گذاری در گرانادا را به اختصار برای شما شرح داده و در این زمینه خدمات مشاوره رایگان مهاجرتی در شیراز را برای علاقه مندان به اخذ ویزا و پاسپورت گرانادا ارائه دهد.

همین حالا برای سرمایه گذاری در گرانادا و اخذ پاسپورت گرانادا با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۲۰۴۷۲۳۲

[hm_title]
شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی[/hm_title]

آب و هوای گرانادا گرمسیری است و از نخستین ماه سال میلادی؛ یعنی ژانویه تا پایان ماه مِی بارش باران بسیار اندک بوده و با آغاز ماه ژوئن بارش باران های موسمی نیز شروع شده که تا پایان ماه دسامبر ادامه پیدا می کند. دمای متوسط این کشور نیز حدود ۲۸ درجه سانتیگراد (۸۲ درجه فارنهایت) می باشد.
گرانادا جزیره ای است آتشفشانی و در دریای کارائیب قرار دارد که توسط رشته کوه های مرکزی آن ناحیه تقسیم بندی شده و در نهایت در جنوبی ترین نقطه از جزایر ویندوارد(Windward) واقع شده است.

[hm_title]
شرایط کلی اخذ ویزای گرانادا[/hm_title]

برای حفظ منافع مردم و همچنین اعتبار بین المللی گرانادا، دولت این کشور اجازه ورود و تابعیت را به افرادی می دهد که از شایستگی لازم برخوردار باشند. به طور کلی اگر فرد متقاضی اخذ پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری در گرانادا دارای یکی از شرایط ذیل باشد، با درخواست وی موافقت نخواهد شد:
• فردی که اطلاعات نادرستی در فرم تقاضای خود ذکر کرده باشد.
• فردی که سابق بر این در دادگاه محاکمه شده و به بیش از ۶ ماه زندان محکوم شده باشد (افرادی که مورد عفو قرار گرفته اند از این قاعده مستثنی هستند).
• فردی که حضور او در کشور گرانادا و یا هر کشور دیگری باعث ایجاد اختلال در امنیت داخلی آن کشور خواهد شد.
• فردی که حضور او در کشور گرانادا اعتبار این کشور را زیر سوال خواهد برد.
به طور کلی برای اخذ ویزای گرانادا باید از شرایط زیر برخوردار بود:
• حداقل ۱۸ سال تمام
• برخورداری از وضعیت سلامت مناسب
• دارای سرمایه مالی قابل قبول جهت سرمایه گذاری در گرانادا و اخذ پاسپورت گرانادا. این سرمایه باید از راه قانونی کسب شده باشد.

[hm_title]
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری در گرانادا [/hm_title]

دولت کشور گرانادا برای اطمینان از اینکه فرد متقاضی مهاجرت به این کشور به طور کامل از شرایط ذکر شده در بالا برخوردار است، قوانین سفت و سختی را اعمال نموده است. به علاوه هر فرد برای ارائه درخواست خود باید مدارکی را نیز فراهم نماید از جمله:
• گواهی دال بر اینکه فرد متقاضی و اعضای خانواده به بیماری واگیردار مبتلا نبوده و از وضعیت سلامت مناسبی برخوردارند.
• گواهی تأییدیه اداره آگاهی (عدم سوء پیشینه قضایی)

[hm_title]
روش های اخذ پاسپورت گرانادا: پرداخت سهمیه یا سرمایه گذاری در گرانادا[/hm_title]

علاوه بر برخورداری از شرایط کلی ذکر شده در بالا، متقاضیان می توانند از دو راه برای اخذ اقامت و ویزای گرانادا اقدام نمایند:
• پرداخت سهمیه به صندوق دارائی ملی (NTF)
• سرمایه گذاری در گرانادا در پروژه های تأیید شده (املاک حقیقی) در گرانادا

پرداخت سهمیه به صندوق دارائی ملی (NTF)
این روش در ارتباط با صندوق دولتی کشور گرانادا است که با هدف رونق اقتصادی و تنوع بخشی به آن، بر پروژه های مالی تمرکز دارد. متقاضیانی که این روش را انتخاب می نمایند باید یکبار آن هم نه به صورت شخصی، بلکه با کمک نمایندگان قانونی این کشور به NTF سهمیه پرداخت نمایند. با استفاده از روش NTF متقاضیان می توانند بلافاصله برای اخذ تابعیت اقدام نمایند و یا ابتدا برای اقامت دائم درخواست داده و بعدها برای اخذ تابعیت اقدام کنند.

سرمایه گذاری در گرانادا روی پروژه های تأیید شده (املاک حقیقی) در گرانادا
کمیته سرمایه گذاری در گرانادا نقطه شروع این روش است که با بررسی پروژه ها، گزینه های مناسب را به وزارتخانه پیشنهاد می دهد. در مرحله بعدی وزارتخانه پروژه را بررسی نموده و در صورت تأیید، موافقت نامه متقاضی را در روزنامه رسمی کشور منتشر می سازد. متقاضیان این روش باید از طریق نمایندگان قانونی کشور سرمایه گذاری کنند. سرمایه گذاری در گرانادا باید حداقل تا سه سال پس از اخذ تابعیت و پاسپورت گرانادا ادامه پیدا کند.

[hm_title]
مراحل اقدام جهت اخذ ویزا و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری در گرانادا
[/hm_title][hm_lists][hm_lists_row title=”انتخاب یک نماینده قانونی بین المللی، چرا که نمی توان درخواست اقامت گرانادا را به طور مستقیم به کمیته سرمایه گذاری در گرانادا ارائه داد و باید یک نماینده این کار را انجام دهد.”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”تماس با نماینده قانونی جهت آماده سازی مدارک مورد نیاز برای ارائه به کمیته سرمایه گذاری در گرانادا.”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”پس از تحویل مدارک به کمیته، نماینده قانونی متقاضی مسئولیت پیگیری مراحل بعدی و انجام کارهای مربوط به متقاضی را بر عهده خواهد داشت.”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”صحت و اطلاعات موجود در تمامی درخواست ها توسط دولت کشور گرانادا مورد بررسی و تأیید قرار می گیرد.”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”در صورت تأیید درخواست متقاضی، کمیته سرمایه گذاری نامه ای به نماینده متقاضی ارسال می کند تا نوع اخذ تابعیت تعیین شود (روش سرمایه گذاری یا پرداخت سهمیه).”][/hm_lists_row][/hm_lists]
[hm_title]

مزایای اخذ پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری در گرانادا

[/hm_title]

اخذ ویزای اقامت و تابعیت گرانادا باعث می شود فرد متقاضی به عنوان شهروند این کشور محسوب شده و مانند تمامی شهروندان، از حق کار و زندگی برخوردار شود. دولت گرانادا موظف است امنیت اجتماعی و سیاسی این دسته از شهروندان خود را تأمین نماید. این کشور درآمد خارجی، ثروت، میراث و یا مالیات بر سرمایه ندارد. شهروندان گرانادا می توانند بدون داشتن ویزا به بیش از ۱۱۵ کشور بین المللی و مشترک المنافع سفر کنند.

[hm_title]
هزینه ها[/hm_title][hm_lists][hm_lists_row title=”هزینه اخذ ویزا از طریق روش پرداخت سهمیه به صندوق دارائی ملی (NTF)”][/hm_lists_row][/hm_lists]
فرد متقاضیهمسرخانواده 4 نفرهخانواده بیش از 4 نفر
هزینه سهمیه اصلی200 هزار دلار200 هزار دلار200 هزار دلار200 هزار دلار و 25 هزار دلار به ازای هر نفر اضافه
هزینه درخواست1500 دلار1500 دلار1500 دلار1500 دلار
هزینه پیگیری توسط کمیته5000 دلار5000 دلار5000 دلار برای هر فرزند بزرگسال بالای 18 سال و 2000 دلار برای هر فرزند 12 تا 17 سال5000 دلار برای هر فرزند بزرگسال بالای 18 سال و 2000 دلار برای هر فرزند 12 تا 17 سال
هزینه روند بررسی تقاضا1500 دلار1500 دلار1500دلار برای هر نفر بزرگسال بالای 18 سال و 500 دلار برای هر فرزند کمتر از 18 سال1500 دلار برای هر نفر بزرگسال بالای 18 سال و 500 دلار برای هر فرزندکمتر از 18 سال
[hm_lists][hm_lists_row title=”هزینه اخذ ویزا از طریق روش سرمایه گذاری روی پروژه های تأیید شده (املاک حقیقی) در گرانادا”][/hm_lists_row][/hm_lists]
فرد متقاضیهمسرخانواده 4 نفرهخانواده بیش از 4 نفر
هزینه سهمیه اصلی350 هزار دلار350 هزار دلار350 هزار دلار350 هزار دلار
هزینه دولتی50 هزار دلار50 هزار دلار50 هزار دلار50 هزار دلار و 25 هزار دلار به ازای هر نفر اضافه
هزینه درخواست1500 دلار1500 دلار1500 دلار1500 دلار
هزینه پیگیری توسط کمیته5000 دلار5000 دلار5000 دلار برای هر فرزند بزرگسال بالای 18 سال و 2000 دلار برای هر فرزند 12 تا 17 سال5000 دلار برای هر فرزند بزرگسال بالای 18 سال و 2000 دلار برای هر فرزند 12 تا 17 سال
هزینه روند بررسی تقاضا1500 دلار1500 دلار1500دلار برای هر نفر بزرگسال بالای 18 سال و 500 دلار برای هر فرزند کمتر از 18 سال1500 دلار برای هر نفر بزرگسال بالای 18 سال و 500 دلار برای هر فرزندکمتر از 18 سال

نظرات بسته شده است.