کالج های پزشکی مجارستان

[hm_title]کالج های مجارستان[/hm_title]

موسسه حقوقی عدالت نگاران در این مقاله سعی دارد به معرفی کالج های پزشکی مجارستان بپردازد. کالج های پزشکی مجارستان درخصوص آماده سازی دانشجویان برای ورود به دانشگاه فعالیت مینماید. موسسه مهاجرتی عدالت نگاران با سابقه درخشان در زمینه پذیرش کالج های پزشکی مجارستان خدمات متعددی را برای علاقه مندان به تحصیل پزشکی در مجارستان فراهم می آورد.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895
[hm_title]کالج دونا مجارستان[/hm_title]

کالج دونا در شهر بوداپست واقع شده و یکی از بهترین کالج های بین المللی مجارستان برای برگزاری دوره های پیش پزشکی، مهندسی و دوره های زبان انگلیسی جهت ادامه تحصیل در مجارستان است کالج بین المللی دونا در سال ۲۰۱۰ با همکاری اساتید برجسته دانشگاه های مجارستان، آمریکا، انگلیس و ایالت ایرلند شروع به فعالیت خود نمود. این کالج دانشجویانی را که مایل به تحصیل در دانشگاه های مجارستان، انگلستان، ایالات متحده آمریکا، کانادا و اسلواکی هستند، آماده می کند. تمام برنامه ها به زبان انگلیسی ارائه می شوند.
. کالج دونا دارای بالاترین رتبه آموزشی در بین کالج های مجارستان می باشد. کلیه اساتید کالج دونا دارای تحصیلات عالیه و از کشورهای اروپای غربی همچون انگلستان و آمریکا هستند. شهریه دوره پیش مدیکال این کالج حدود ۵۲۰۰ یورو است. دانش آموختگان از خدمات خوابگاهی نیز برخوردار می شوند. هزینه خوابگاه بر اساس کیفیت خدمات ارائه شده متغییر و بین ۵۸ الی ۲۲۰ یورو در هر ماه است. شروع کلاس ها از هفته اول اکتبر می باشد. این کالج بالاترین رتبه را در بین کالج های مجارستان دارا می باشد. اساتید این کالج از بهترین اساتید آمریکا و بریتانیا و اساتید دانشگاه پزشکی سملوایز هستند. ۹۸% دانش آموزان این کالج در امتحانات ورودی دانشگاه های معتبر پزشکی مجارستان پذیرفته شده اند .
دانش آموزان در کالج دونا یک محیط گرم و بین المللی را تجربه خواهند کرد.کالج دونا مرکز برگزاری آزمون TOEIC نیز می باشد. برنامه آموزشی و ساختار آموزشی براساس روند جدید در آموزش در یک محیط تعاملی و در ارتباط با اساتید سطح بالا و باتجربه است.
رشته هایی که کالج دونا ارائه می دهد:

[hm_lists][hm_lists_row title=”برنامه های حرفه ای و آماده سازی و دوره های مختلف دانشگاه ها”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”علوم تجربی (پیش پزشکی)”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”علوم فنی (پیش مهندسی)”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”علوم انسانی (پیش اقتصاد)”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دوره آمادگی کارشناسی ارشد”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دیپلم هنر در گرافیک و نقاشی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دیپلم هنر در طراحی داخلی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دیپلم هنر در موسیقی و نواختن”][/hm_lists_row][/hm_lists]

دوره پیش پزشکی:
برنامه پیش پزشکی کالج دونا یک فرصت آموزشی عالی برای کسانی است که مایل به تحصیل در زمینه پزشکی هستند. کلاس ها توسط استادان با تجربه از دانشگاه سملوایز برگزار می شود. دانش آموزان با کمک این اساتید نسبت به دروس دانشگاهی بینش عمیقی به دست می آورند. شهریه این دوره ۵۲۰۰ یورو است. دانش آموختگان از خدمات خوابگلهی نیز برخوردار می شوند. هزینه خوابگاه بر اساس کیفیت خدمات ارائه شده متغییر و بین ۵۸ الی ۲۲۰ یورو در هر ماه است. شروع کلاس ها از هفته اول اکتبر می باشد.
تیم آموزشی کالج دونا:
استادان کالج دونا متخصصانی متعهد و استادان سطح بالا دانشگاه های دولتی هستند و همه برنامه های آموزشی توسط آنها طراحی شده است. سیستم آموزشی بر درک مفاهیم مورد نیاز بر اساس برنامه آموزشی به روز شده، آماده سازی دانش آموزان برای شروع برنامه انتخاب شده دانشگاهی تمرکز دارد. کارکنان مجارستانی و بین المللی برای ایجاد یک فضای دوستانه در زمینه مطالعه تلاش می کنند.
موقعیت:
ساختمان کالج دونا در بودا (Szilágyi Dezső tér 2)، در قلب شهر، نزدیک به رودخانه واقع شده. هر گونه وسیله حمل و نقل عمومی در این قسمت وجود دارد و به آسانی میتوانید به هر نقطه از شهر که بخواهید بروید. این منطقه بسیار آرام است و برای یک موسسه آموزشی بسیار ایده آل می باشد.

خدمات کالج دونا برای دانش آموزان جدیدالورود:

[hm_lists][hm_lists_row title=”خدمات فرودگاهی به صورت رایگان”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”اقامت دادن دانشجویان در خوابگاه (از اتاق یک نفره تا اتاق چهار نفره) با قیمت های ارزان قیمت. همچنین ممکن است کالج به دانش آموزان برای اجاره کردن خانه کمک کند”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”کمک برای شروع زندگی در بوداپست(بانکداری، تلفن همراه، خرید و غیره)”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”گشت و گذار در آغاز ترم”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”بیمه درمانی کامل”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”راهنما در مسائل مربوط به ویزا و اقامت”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”امکانات ورزشی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”تخفیف در رستوران ها و کافه ها”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”برنامه های فرهنگی و تفریحی”][/hm_lists_row][/hm_lists]

شرایط پذیرش و شهریه کالج دونا

[hm_lists][hm_lists_row title=”سطح متوسط مهارت زبان انگلیسی یا بالاتر (معادل B1 یا نمره IELTS 4)”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”داشتن دیپلم دبیرستان با حداقل نمره B یا بیشتر در GPA”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”داشتن حداقل نمره B یا بالاتر در افراد مورد نیاز برای دوره مورد نظر”][/hm_lists_row][/hm_lists]

شهریه کالج دونا:
دوره یک ساله کامل (۲ ترم تحصیلی)
۵۱۰۰ €
دوره فشرده (۱ ترم تحصیلی)
۴۴۰۰ یورو
دوره TRC (1 یا ۲ ترم آکادمیک)
€ ۷۵۰۰
هزینه درخواست (برای همه دوره ها)
€ ۲۰۰
۱۰٪ از سود سالانه کالج دونا به منظور حمایت از کودکان یتیم در مجارستان اختصاص داده شده است. در هر ۳ سال، ۳ دانش آموز برتر از دانشجویان یتیم، با کمک کالج بین المللی دونا برای تحصیلات عالی خود، بورس تحصیلی دریافت می کنند.
چرا کالج دونا را برای تحصیل انتخاب کنید؟
• برخورداری از استادان برجسته از دانشگاه های دولتی مجارستان و آمریکا.
• تمام دوره های زبان توسط معلمانی صورت می گرد که زبان مادری آنها انگلیسی است.
• برنامه های آموزشی توسط استادان سطح بالا از دانشگاه دولتی مجارستان طراحی و نظارت می شوند.
• مسیر مستقیمی بین دانشکده بین المللی دونا و دانشگاه های دولتی که توسط تیم آموزش حرفه ای کالج دونا ساخته شده است، وجود دارد.
• برنامه آموزش جامع و به روز شده.
• سیستم آموزش تعاملی.
• امکانات خوابگاه و مسکن در قیمت مقرون به صرفه و کم هزینه.
• خدمات کامل دانشجویی و پشتیبانی ۲۴ ساعته در روز.
• هزینه تحصیلی رقابتی و مقرون به صرفه
• مدارک تحصیلی توسط سازمان های بریتانیا تایید شده است.
• فرصت های بیشتر برای دانشجویان پزشکی برای مطالعه دردانشگاه های دولتی مجارستان یا اسلواکی.
• با گذراندت دوره TRC قبولی در دانشگاه های انگلیس، آمریکا و کانادا که با کالج دونا همکاری دارند، تضمین می شود تضمین شده اند.
• مطالعه در یکی از زیباترین شهرهای اروپا در یک محیط بین فرهنگی و دوستانه.
• هزینه های مقرون به صرفه زندگی

[hm_title]
کالج اویسینا (ابن سینا)[/hm_title]

کالج بین المللی اویسینا از سال ۱۹۹۵ فعالیت خود را در زمینه آماده کردن دانش آموزان برای ورود به رشته دانشگاهی خود آغاز کرده. دانش آموختگان کالج بین المللی اویسینا به مدت یک سال در رشته زبان انگلیسی و علوم پایه مرتبط با رشته تحصیلی خودشان را می گذرانند.
دروس دوره پیش پزشکی عبارتند از: زبان انگلیسی عمومی و تخصصی پزشکی، شیمی عمومی، شیمی آلی و شیمی معدنی، ژنتیک، بیولوژی سلولی مولکولی، بیوشیمی، آناتومی، بافت شناسی.
هزینه این دوره بین ۵۷۰۰ تا ۸۰۰۰ یورو است.

[hm_title]
کالج دانشگاه علوم پزشکی پچ[/hm_title]

دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان به صورت مستقل دوره پیش پزشکی را برگزار می کند.
دروس این دوره: زبان انگلیسی عمومی و تخصصی پزشکی، شیمی، زیست شناسی.

هزینه دوره پریمدیکال این کالج ۸۰۶۰ دلار می باشد.
دانش آموزان برای پذیرش باید مدرک دیپلم داشته باشند و در دروس ریاضی، فیزیک، زیست و شیمی نمرات بالایی داشته باشند. در برخی موارد دانش آموزان از امکانات خوابگاهی دانشگاه نیز برخوردار می شوند و هزینه آن حدود ۳۰۰ یورو در ماه است . این دوره معمولا از ۱۰ اکتبر آغاز می شود.

[hm_title]
کالج مک دنیل[/hm_title]

کالج مک دانیل بوداپست یک موسسه آموزشی واقع در قلب بوداپست مجارستان است. این کالج در سال ۱۹۹۴ تاسیس شده است، این کالج یک کالج خصوصی آمریکایی – McDaniel College – در ایالت مریلند است.
کالج مک دانیل بوداپست دارای یک ساختمان مدرن زیبای بازسازی شده در منطقه هفت بوداپست است. منطقه ای که کالج در آن قرار دارد به راحتی با وسایل حمل و نقل عمومی با دیگر نقاط شهر در ارتباط است. در کالج، چندین آزمایشگاه کامپیوتر، یک کتابخانه، کافه تریا، کتاب فروشی، کلاب دانشجویی و امکانات ورزشی وجود دارد.
کالج مک دانیل بوداپست به عنوان یک موسسه خارجی آموزش عالی در وزارت آموزش و پرورش مجارستان ثبت شده و توسط کمیسیون عالی آموزش عالی ایالات متحده تأیید شده است. کالج مک دنیل در ایالات متحده در سال ۱۸۶۷ تأسیس شد و دارای سابقه طولانی در زمینه استانداردهای آموزش عالی، الزامات و مقررات است که به پردیس بوداپست منتقل شده است.
دانش آموزان کالج مک دنیل بوداپست می توانند در یکی از ۵ رشته تحصیلی این کالج شرکت کنند. دانش آموزان برای موقعیت های حرفه ای در بانکداری، کسب و کار، رسانه، هنر، یا خدمات دولتی آماده می شوند. علاوه بر این، گزینه ای برای بهبود مهارت در زبان انگلیسی و ریاضیات در سال اول وجود دارد. همچنین گزینه ای برای دانش آموزان بوجود دارد تا ۲ سال اول تحصیل خود را در بوداپست بگذرانند و سپس به کالج مک دنیل در ایالات متحده برای تکمیل ۲ سال باقی مانده، منتقل شوند.
شهریه برای یک سال در این کالج ۷۲۰۰ یورو و سال سوم به بعد ۷۸۰۰ یورو می باشد.

گروه مشاورین پارس ویزا خدمات مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز را برای علاقه مندان به تحصیل پزشکی در مجارستان ومتقاضیان کالج های پزشکی مجارستان فراهم آورده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس حاصل نمایید.
۰۷۱-۳۶۲۵۳۵۶۴

نظرات بسته شده است.