دانشگاه های پزشکی مجارستان

گروه مشاورین پارس ویزا در شیراز دانشگاه های پزشکی مجارستان که از کیفیت علمی بالایی برخوردار هستند و از وزارت بهداشت ایران اعتبار سنجی شده اند را در این مقاله دسته بندی کرده و مختصرا عنوان نموده ، در صورت نیاز به مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز با موسسه مهاجرتی عدالت نگاران همراه باشید.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895
[hm_title]
دانشگاه سگد[/hm_title]

دانشگاه سگد مجارستان یکی از دانشگاه های پیشرو پزشکی در دانشگاه های پزشکی مجارستان جهت تحصیل در مجارستان است. دانشکده پزشکی و دندانپزشکی در سال ۱۹۵۱ و دانشکده داروسازی در سال ۱۹۵۷ تاسیس شدند.
دانشکده پزشکی به افتخار نام البرت سنت جورجی، یکی از بنیانگذاران دانشکده علوم و برنده جایزه ی نوبل برای جدا کردن ویتامین C با استخراج آن از پاپریکا، نامگذاری شده است.
برنامه انگلیسی این دانشگاه در سال ۱۹۸۵ پایه گذاری شد و امروز بیش از ۱۰۰۰ دانشجو از سراسر جهان در این دانشگاه تحصیل می کنند.
رتبه این دانشگاه در بین دانشگاه های جهان بین ۳۰۱-۳۵۰ قرار دارد.
هزینه تحصیل دندانپزشکی این دانشگاه در هر سال ۱۷۰۰۰ دلار، تحصیل پزشکی در هر سال ۱۶۲۵۰ دلار، و تحصیل داروسازی ۱۰۴۲۰ دلار می باشد.
سال تحصیلی شامل دو ترم است که هر ترم ۱۴ هفته به طول می انجامد. اولین ترم معمولا در هفته دوم سپتامبر شروع می شود و تا اواسط دسامبر طول میکشد. در ماه ژانویه امتحانات پایان ترم برگزار می شود. دومین ترم معمولا از ۹ فوریه شروع می شود و تا اواسط ماه مه طول می کشد. در نیمه ی دوم ماه مه تا پایان ماه ژوئن امتحانات پایان ترم برگزار می شود. امکانتا خوابگاهی به صورت بسیار محدود در اختیار دانشجویان قرار می گیرد، اما دانشجویان میتوانند از مراکزی که مورد تایید دانشگاه است اقدام به اجاره محل سکونت کنند.
امکانات دانشجویی: این دانشگاه دارای یکی از بزرگترین و مهم ترین کتابخانه های علمی مجارستان می باشد. از دیگر امکانات این دانشگاه میتوان به دسترسی وای فای رایگان نام برد. از دیگر امکاناتی که برای دانشجویان فراهم شده می توان به امکانات خوب ورزشی این دانشگاه اشاره کرد، دانشجویان می توانند در رشته های مختلف ورزشی به فعالیت بپردازند.

دانشگاه سگد مجارستان

شهريه رشته های پزشکی در دانشگاه سگد مجارستان

رشتهشهريه سالیانه
دندان پزشكي17 هزار دلار
پزشكي16/520 دلار
داروسازي10/420 دلار
[hm_title]
دانشگاه دبرسن[/hm_title]

تاریخ تحصیلات عالی در دانشگاه دبرسن مجارستان در قرن شانزدهم با پایه گذاری کالج دبرسن در سال ۱۵۳۸ شروع شد.
از زمان افتتاح آن به عنوان دانشگاه دبرسن در سال ۱۹۱۸، این دانشگاه برنامه های درسی را در چهار دانشکده ارائه می دهد: هنر، علوم، الهیات و پزشکی. در سال ۱۹۵۱، دانشکده پزشکی تبدیل به یک دانشکده پزشکی مستقل تحت نظارت وزارت بهداشت مجارستان شد.
دانشکده پزشکی دبرسن متشکل از ۲۲ بخش در علوم پایه و ۲۵ بخش بالینی است که در زمینه های مختلف تخصص دارند. این دانشکده همچنین به عنوان بیمارستان شهری دبرسن، دومین شهر بزرگ در مجارستان عمل می کند و به همین ترتیب دانشجویان را قادر می سازد تا آموزش بالینی مناسبی داشته باشند و به همین دلیل یکی از گزینه های پرطرفدار برای تحصیل در مجارستان در میان دانشکده های پزشکی است.
سال تحصیلی دانشگاه دبرسن شامل دو ترم پنج ماهه می شود. ترم اول از سپتامبر تا ژانویه و ترم دوم از فوریه تا ژوئن می باشد.
رتیه این دانشگاه در بین دانشگاه های جهان ۱۵۱-۲۰۰ قرار دارد.
هزینه تحصیل دندانپزشکی این دانشگاه در هرسال ۱۶۹۰۰ دلار، پزشکی ۸۰۰۰ دلار، و داروسازی ۶۰۰۰ دلار می باشد.
این دانشگاه امکانات خوابگاهی خوبی برای دانشجویان فراهم کرده که تقریبا ۱۵ دقیقه تا مرکز شهر پیاده روی دارد. بیشتر اتاق ها مبله و دارای امکانات تلویزیون، و اتصال به اینترنت هستند.

دانشگاه دبرسن مجارستان

شهريه رشته های پزشکی در دانشگاه دبرسن مجارستان

رشتهشهريه سالیانه
دندان پزشكي17 هزار دلار
پزشكي16/520 دلار
داروسازي10/420 دلار
[hm_title]
دانشگاه سملوایز[/hm_title]

دانشکده سملوایز مجارستان در بوداپست، پایتخت مجارستان واقع شده است. دانشکده پزشکی سملوایز در سال ۱۷۶۹ تاسیس شد، این دانشکده قدیمی ترین دانشکده پزشکی مجارستان و بزرگترین دانشکده در دانشگاه است. دانشکده پزشکی در سال ۱۹۵۱ به صورت مستقل از دانشگاه جدا شد. دانشکده دندانپزشکی و داروسازی در سال ۱۹۵۵  جهت تحصیل در مجارستان تاسیس شدند.
این دانشگاه به نام پروفسور سملوایز که علت تب را کشف کرده است نام گذاری شده است. دانشگاه سملوایز اولین دانشگاه مجارستان بود که برنامه بین المللی انگلیسی را ارائه داد. امروزه بیش از ۴۰۰۰ دانشجوی پزشکی در سملوایز تحصیل می کنند. ۳۰۰۰ دانشجو در دانشکده پزشکی، ۶۳۰ دانشجو در دانشکده دندانپزشکی و ۶۴۹ دانشجو در دانشکده داروسازی تحصیل می کنند.
سال تحصیلی دانشگاه سملوایز شامل دو ترم پنج ماهه می شود. ترم اول از سپتامبر تا ژانویه و ترم دوم از فوریه تا ژوئن می باشد.
در بین دانشگاه های جهان این دانشگاه در رتبه ۲۶۲ قرار دارد.
هزینه تحصیل پزشکی این دانشگاه در هر سال ۱۸۲۰۰ دلار، دندانپزشکی ۱۸۲۰۰ دلار، و دارو سازی ۱۲۰۰۰ دلار می باشد.
این دانشگاه به دانشجویان رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی خوابگاه دانشجویی با امکانات خوبی ارائه می دهد که دارای سالن مطالعه، آشپزخانه، حمام و سرویس های جدا، کتابخانه و باشگاه ورزشی می باشد. فاصله خوابگاه تا ایستگاه مترو حدودا ۵۰۰ متر است.

دانشگاه سملوایز مجارستان
دانشگاه سملوایز مجارستان

شهريه رشته های پزشکی در دانشگاه سملوایز مجارستان

رشتهشهريه سالیانه
دندان پزشكي18/200 دلار
پزشكي18/200 دلار
داروسازي12 هزار دلار
[hm_title]
دانشگاه پچ[/hm_title]

دانشگاه پچ مجارستان در سال ۱۳۶۷ توسط King Louie the Great تاسیس شد و یکی از قدیمیترین دانشگاه های مجارستان است. امروزه این دانشگاه یکی از بزرگترین مؤسسات در کشور است که فعالیت های پژوهشی و آموزشی متنوعی در مجارستان و خارج از آن برگزار می کند.
دانشکده پزشکی دانشگاه پچ ۱۰۰ سال پیش تاسیس شده و دانشجویان را در رشته های پزشکی عمومی، دندانپزشکی و داروسازی آموزش می دهد.
برنامه انگلیسی بین المللی در سال ۱۹۸۵ تاسیس شد و امروزه بیش از ۲۵۰ دانشجو هر سال در آن تحصیل می کنند. این دانشگاه یکی از دانشکده های پزشکی محبوب مجارستان است.
ترم اول از سپتامبر تا ژانويه و ترم دوم از ژانويه تا ژوئن می باشد.
رتبه این دانشگاه در بین دانشگاه های جهان بین ۲۵۱-۳۰۰ قرار دارد.
هزینه رشته پزشکی در هر سال ۱۵۷۰۰ دلار، دندانپزشکی ۱۰۰۰۰ دلار، و دارو سازی ۱۰۰۰۰ دلار می باشد.
این دانشگاه به دانشجویان خود خوابگاه ارائه می دهد که هزینه آن تقریبا برای هر ماه حدود ۱۱۰ یورو برای هر ماه است. از امکانات خوب موجود در خوابگاه ها می توان به دسترسی به اینترنت، سالن مطالعه، سالن استراحت و باشگاه ورزشی اشاره کرد. مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز با گروه مشاوره پارس ویزا و موسسه مهاجرتی عدالت نگاران.

دانشگاه پچ مجارستان
دانشگاه پچ مجارستان

شهريه رشته های پزشکی در دانشگاه پچ مجارستان

رشتهشهريه سالیانه
دندان پزشكي16/300 دلار
پزشكي15/700 دلار
داروسازي9/900 دلار

گروه مشاورین پارس ویزا راه ورود شما عزیزان را به دانشگاههای پزشکی مطرح کشور مجارستان هموار نموده است.

نظرات بسته شده است.