سرمایه گذاری در مالتا

[hm_title]سرمایه گذاری در مالتا[/hm_title]

پروژه سرمایه گذاری در مالتا (IIP )، از سال ۲۰۱۴ آغاز به کار نموده و این امکان را برای افراد و خانواده های مختلف از سراسر جهان فراهم نموده است تا از راه سرمایه گذاری در مالتا، بویژه سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه به ارزش ۱۰۰ هزار یورو، در کوتاهترین زمان ،تابعیت این کشور معتبر را که عضو اتحادیه اروپا نیز می باشد، اخذ نمایند. این کشور که از سال ۲۰۰۴ به عضویت اتحادیه اروپا درآمده، از جو سیاسی مناسب برخوردار بوده ، اقتصاد رو به رشدی داشته و همچنین یکی از با ثبات ترین سیستم های بانکی در دنیا را دارد. در صورت موافقت با درخواست متقاضیانِ اخذ تابعیت از روش سرمایه گذاری در مالتا، گواهی اخذ تابعیت ارائه می گردد که این گواهی اعتبار تابعیت اتحادیه اروپا را نیز دارا می باشد، یعنی علاوه بر اعطای تابعیت مالتا، فرد متقاضی حق زندگی و کار در تمامی ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا را نیز خواهد داشت.

موسسه حقوقی عدالت نگاران با داشتن پرونده موفق در امر سرمایه گذاری در اروپا و نمایندگی مستقیم  بزرگترین کمپانی سرمایه گذاری دنیا آماده خدمات رسانی از آغاز تا انتهای پرونده مهاجرتی شما در امر سرمایه گذاری در مالتا میباشد. متقاضیان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در مالتا می توانید با گروه مشاورین پارس ویزا تماس حاصل نمایید تا با مشاوره رایگان بهترین روش اقامت اروپا را اخذ نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای اخذ اقامت دائم اروپا از طریق سرمایه گذاری در مالتا با نماینده رسمی موسسات مالی تماس بفرمایید : ۰۹۱۲۲۰۴۷۲۳۲

[hm_title]
جذابیت های مالتا[/hm_title]

مالتا جزیره ای کوچک در مرکز دریای مدیترانه است که به لطف معماری زیبا، بناهای تاریخی و آب و هوای دلچسب، از محبوبیت بالایی میان تمام مردم دنیا برخوردار است. همچنین هفت نمونه از مراکز یونسکو در این جزیره قرار دارد که موجب افزایش محبوبیت آن شده است.

[hm_title]
شرایط مورد نیاز برای سرمایه گذاری در مالتا و اخذ تابعیت مالتا[/hm_title]

برای اطمینان از انتخاب بهترین گزینه ها در میان متقاضیان اخذ تابعیت از روش سرمایه گذاری در مالتا، قوانین سختی وضع شده است و روند بررسی صلاحیت متقاضیان طی ۴ مرحله و مستقیماً توسط دولت این کشور صورت می پذیرد. پیش از هر چیز سن فرد متقاضی نباید کمتر از ۱۸ سال باشد و همچنین:
• فرد متقاضی باید فاقد هرگونه سوءپیشینه قضایی باشد. برای اطمینان از این مورد دولت مالتا پرونده هر متقاضی را از طریق پلیس بین الملل (اینترپل) پیگیری می نماید. همچنین ارائه گواهی عدم سوءپیشینه از اداره آگاهی توسط متقاضی جهت تکمیل بررسی پرونده وی الزامی است.
• برخورداری از سلامت جسمی و روحی مناسب و عدم ابتلا به بیماری های واگیردار. همچنین تمامی متقاضیان باید تحت پوشش بیمه سلامت بین المللی قرار گرفته باشند.
ممکن است بسته به کشور محل زندگی متقاضی، شرایط و الزامات دیگری برای سرمایه گذاری در مالتا مورد نیاز باشد.

برای آگاهی از شرایط کامل جهت اقدام برای سرمایه گذاری در مالتا و اخذ تابعیت این کشور، می توانید با پارس ویزا همراه باشید.

[hm_title]
مراحل پیش رو برای سرمایه گذاری در مالتا و اخذ تابعیت مالتا[/hm_title][hm_lists][hm_lists_row title=”سرمایه گذاری در اوراق بهادار”]پیش از اقدام جهت سرمایه گذاری در مالتا، فرد متقاضی باید حداقل مبلغ ۲۵۰ هزار یورو در دستگاه های مالی مورد تأیید دولت این کشور(از جمله اوراق بهادار، سهام و اوراق قرضه که موجب درآمد کل کشور هستند ) سرمایه گذاری نموده و به مدت ۵ سال آن را ادامه دهد که پس از ۵ سال مبلغ مذکور به متقاضی مسترد میگردد، یا مبلغ ۱۰۰ هزار یورو بصورت بلاعوض در دستگاههای مالی کشور مالتا سرمایه گذاری شود.[/hm_lists_row][hm_lists_row title=”خرید و یا اجاره ملک”]متقاضیان سرمایه گذاری در مالتا باید متعهد شوند که حداقل ۵ سال بدون جابجایی در این کشور زندگی کنند. از این رو می توانند ملکی را به مبلغ حداقل ۳۵۰ هزار یورو خریداری نموده و مالکیت آن را به مدت ۵ سال بر عهده گیرند و یا با اجاره یک ملک به مدت حداقل ۵ سال و پرداخت سالیانه ۱۶ هزار یورو به عنوان اجاره بها، این مرحله را پشت سر بگذارند. متقاضیان باید پس از دریافت تأییدیه اخذ اقامت، ظرف ۴ ماه سندی دال بر خرید یا اجاره ملک را ارائه دهند. در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال در این زمینه، می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید. [/hm_lists_row][hm_lists_row title=”پرداخت سهمیه مالی (کمک به دولت)”]تمامی متقاضیانی که می خواهند از طریق پروژه سرمایه گذاری در مالتا اخذ تابعیت این کشور را بدست آورند، باید مبلغ قابل توجهی را به صورت کمک بلاعوض به دولت این کشور پرداخت نمایند. این مبلغ صرف مواردی از جمله بهبود سلامت اجتماعی ، ارتقاء سطح آموزشی، اشتغال زایی و نوآوری در کشور می شود. این مبلغ باید ظرف ۴ ماه پس از صدور نامه تأییده اخذ اقامت مالتا از روش (IIP)، پرداخت گردد که جزئیات آن به شرح ذیل است:[/hm_lists_row][/hm_lists]
متقاضی اصلی30 هزار یورو
همسر5 هزار یورو
کودک5 هزار یورو
فرزند 18 تا 26 سال (مجرد)5 هزار یورو
پدر و مادر وابسته5هزار یورو
فرزندی که اختلال جسمی یا ذهنی داشته باشد5 هزار یورو
[hm_title]
روند بررسی درخواست متقاضی[/hm_title]

• در نخستین روز درخواست سرمایه گذاری در مالتا و اخذ تابعیت آن همراه با مدارک معتبر به کمیته تشخیص هویت این کشور جهت بررسی و تأیید ارائه می گردد.
• پس از ۵ روز کمیته تشخیص هویت اعلام می نماید که با درخواست اولیه متقاضی موافت به عمل آمده یا خیر. همچنین ممکن است این کمیته مدارک دیگری نیز از متقاضی درخواست نماید.
• پس از گذشت ۹۰ روز، این کمیته اعلام می نماید که مدارک متقاضی رسماً مورد تأیید قرار گرفته است یا خیر.
• پس از گذشت ۱۲۰ روز، دولت کشور مالتا اعلام می نماید که با درخواست متقاضی موافقت نموده است یا خیر.
• پس از گذشت ۱۲۵ روز، کمیته تشخیص هویت مالتا به متقاضی اعلام می نماید تا سهمیه مالی خود را بپردازد که این مبلغ باید ظرف ۲۰ روز پرداخت گردد.
• روز ۱۴۵م آخرین مهلت پرداخت سهمیه متقاضی است.
• پس از گذشت ۲۴۰ روز مراحل سرمایه گذاری در مالتا و اخذ تابعیت این کشور به اتمام می رسد. فرد متقاضی باید گواهی سرمایه گذاری در اوراق بهادار به ارزش ۱۵۰ هزار یورو را ارائه نموده و همچنین نسبت به خرید یا اجاره ملک در این کشور اقدام نماید.

[hm_title]
هزینه ها ی سرمایه گذاری در مالتا[/hm_title]
متقاضی اصلی7.500 یورو
همسر5.000 یورو
فرزند 1 تا 12 سالبدون هزینه
فرزند 13 تا 17 سال3.000 یورو
فرزندان بزرگسال وابسته5.000 یورو

هزینه پاسپورت: ۵۰۰ یورو به ازای هر نفر
هزینه بانکی: ۲۰۰ یورو به ازای هر نفر
در صورت وجود هرگونه سوال در خصوص مسائل مالی مرتبط با سرمایه گذاری در مالتا، می توانید با موسسه حقوقی عدالت نگاران ارتباط برقرار نمایید.

[hm_title]
مزایای سرمایه گذاری در مالتا[/hm_title]

• امکان سفر به بیش از ۱۶۰ کشور جهان از جمله ایالات متحده، بدون نیاز به داشتن ویزا.
• معافیت از پرداخت هرگونه مالیات.
• امکان اخذ تابعیت دوگانه.
• اعطای شهروند اروپایی به فرزندان افرادی که با استفاده از روش سرمایه گذاری در مالتا ،تابعیت این کشور را اخذ می نمایند.
• امکان زندگی در فضای آزاد سیاسی، اقتصادی و اجتماعی.
• اعطای حق رأی دادن در انتخابات.

***عمده مطالب این مقاله از وب سایت http://www.maltaimmigration.comاستخراج شده است***

نظرات بسته شده است.