چرا در کانادا در رشته MBA تحصیل کنم؟

چرا در کانادا در رشته MBA تحصیل کنم؟

 

۱٫ آگاهی بیشتر از یک بازار جهانی کسب مدرک کارشناسی ارشد MBA شما را در ارتباط نزدیک با سایر دانشجویان سراسر جهان قرار می دهد که دارای تجربه کاری متفاوت و دیدگاه های مختلف در زمینه اقتصاد جهانی هستند. علاوه بر یادگیری از اساتید، دانشجویان MBA می توانند دانش خود را در مورد سایر صنایع در کانادا و دیگر کشور ها گسترش دهند.

۲٫ بهبود مهارت های ارتباطی ارتباط موثر مهارتی اساسی است که برای موفقیت متخصصان لازم است. هرچند ممکن است مهارتی غیر تخصصی در نظر گرفته شود، از ارزش کمتری برخوردار نیست. MBA می تواند مهارت های ارتباطی کلامی و نوشتاری را تقویت کند و به شما این امکان را می دهد که مفاهیم را با موفقیت در سطوح مختلف یک سازمان به افراد مختلف منتقل کنید و مطمئن شوید که همه قادر به همکاری در جهت یک هدف مشترک هستند.

۳٫ ارتباطات حرفه ای خود را گسترش می دهید کسب مدرک MBA شما را به عضوی از یک شبکه جهانی متشکل از ۱۰۰۰۰۰ فارغ التحصیل در می آورد و به شما این امکان را می دهد تا به متخصصان محترم و باهوشی دسترسی پیدا کنید که در غیر اینصورت فرصت ارتباط با آن ها را نداشتید. علاوه بر عضویت در یک جامعه وسیع تر، همچنین این فرصت را خواهید داشت که با سایر متخصصان در کلاس درس و فراتر از آن ارتباط برقرار کنید.

۴٫ افزایش فرصت های شغلی در بازار کار بسیار رقابتی، مدرک پیشرفته می تواند متمایز کننده شما از هم رده های خود باشد. از انرژی گرفته تا محصولات مصرفی و شرکت های نوپا، MBA می تواند نقطه قوت در هر صنعتی باشد. کارفرمایان معمولاً به دنبال استخدام یا ارتقاء افراد با مدرک MBA هستند زیرا در بازاریابی و امور مالی مهارت دارند که دیگران در سازمان ممکن است فاقد آن باشند.

۵٫ مدیریت زمان بهتر کسب مدرک کارشناسی ارشد MBA مستلزم گذراندن فعالیت های خارج از برنامه زیادی است که تحصیل در این دوره را با احتساب سایر فعالیت های شخصی و حرفه ای چالش برانگیز می کند. از این جهت دریافت مدرک MBA می تواند به مدیریت موثر زمان شما کمک کند که نه تنها مهارتی مورد تقاضا در بین کارفرمایان، بلکه مهارتی ارزشمند در زندگی نیز هست.

۶٫ کانادا بهترین مقصد برای تحصیل در MBA تحصیل در کانادا از نظر هزینه به نسبت دیگر کشور ها مقرون به صرفه تر است. کانادا مدارک شناخته شده بین المللی با آموزش با کیفیت و فرصت های شغلی عالی ارائه می دهد. درآمد این رشته در کانادا بالاست و به طور میانگین افراد می توانند تا ۸۰ هزار دلار در سال درآمد داشته باشند. همچنین شانس دریافت ویزای بالایی نیز دارد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پذیرش از این دانشگاه با موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس در ارتباط باشید.
۰۹۱۷۲۰۳۰۶۰۴ – ۰۷۱۳۶۳۸۴۲۶۰

 

نظرات بسته شده است.