کالج مک دنیل مجارستان

کالج مک دنیل در مقایسه با دیگر کالج های مجارستان بهترین کالج پزشکی در این کشور می باشد که هرساله از آمار بالایی جهت ورودی و قبولی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاههای ممتاز مجارستان وکشورهای اروپایی برخوردار می باشد. مجارستان کشور کوچکی است که در مرکز اروپا قرار گرفته و فرهنگ و زبان منحصر به فرد خود را دارا می باشد. مجارستان پیشینه تاریخی کهنی داشته و از آب و هوا و طبیعت بسیار زیبایی نیز برخوردار است.
کالج مک دنیل در شهر مجارستان یکی از معتبرترین دانشگاههای اروپا به شمار رفته و هرساله دانشجویان مشتاق بسیاری را از سراسر دنیا به سوی خود جذب می کند. در ادامه با مواردی از قبیل روش های اخذ ویزای کالج مک دنیل مجارستان، رشته های مرتبط با شاخه پزشکی در این کالج، شرایط و قوانین تحصیل، هزینه های تحصیل و زندگی در مجارستان و….. آشنا خواهیم شد.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895
[hm_title]
معرفی رشته های پزشکی کالج مک دنیل مجارستان[/hm_title]

پزشکی عمومی: دوره پزشکی عمومی حدود ۶ سال به طول می انجامد و شامل ۱۲ ترم تحصیلی می باشد که پس از پایان این دوره، دانشجو می تواند برای تحصیل در دوره تخصصی اقدام نماید. در دو سال ابتدایی فرد با دانش پایه رشته پزشکی آشنا خواهد شد و از سال سوم به بعد، در کنار آموزش های تئوریک، دانشجو آموزش های بالینی را نیز پشت سرمی گذارد. در دو سال آخر تحصیل، دانشجو ۳۷ هفته را به عنوان پزشک کشیک در واحدهای درمانی تجربه کسب کرده و در نهایت با موفقیت در مراحل قبل، مدرک پزشکی خود را دریافت خواهد نمود.
دندانپزشکی: مدت زمان این رشته ۵ سال (۱۰ ترم) می باشد که در ۳ سال اول علوم پایه_دروس پزشکی و دندانپزشکی_ به دانشجو آموزش داده می شود. در ۲ سال بعدی تحصیل، دروس فشرده بالینی به منظور مراقبت و رسیدگی به بیمار آموزش داده شده و در نهایت، آخرین سال تحصیل به یادگیری دروس گزینشی اختصاص داده می شود.
داروسازی: تحصیل در این رشته نیز مانند رشته دندانپزشکی به مدت ۵ سال (۱۰ ترم) زمان برده که درابتدا با پشت سر گذاشتن دوره های علوم پایه سپری خواهد شد. بخش بعدی این دوره به یادگیری علوم عمومی و تخصصی اختصاص داده شده و در پایان به دانشجویان موفق گواهی دکتر داروساز اعطاء می شود.

شهریه کالج مک دنیل 
شهریهطول دوره
6650یورو1ساله
6000یوروفشرده

مدارک مورد نیاز
۱٫ تکمیل فرم تقاضا
۲٫ پرداخت هزینه بررسی فرم (مبلغ ۲۰۰ یورو)
۳٫ اصل مدرک دیپلم
۴٫ سه نسخه عکس
۵٫ کپی پاسپورت و کارت شناسایی

[hm_title]
جزئیات آزمون ورودی[/hm_title]

آزمون ورود به کالج مک دنیل مجارستان به دو صورت کتبی و شفاهی برگزار می گردد. بخش کتبی شامل سوالات چهارگزینه ای در مباحث زیست شناسی، شیمی، زبان عمومی و زبان تخصصی می باشد که مدت زمان پاسخ گویی به سوالات نیز حدود ۲ ساعت و نیم در نظر گرفته شده است.
بخش شفاهی آزمون نیز شامل مصاحبه یک پروفسور با داوطلب در رابطه با سوالات پزشکی و انگیزشی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ورود به کالج مک دنیل میتوانید با مشاورین پارس ویزا در شیراز در ارتباط باشید.

نظرات بسته شده است.