مهندسی مکانیک در کانادا

متوسط ​​حقوق و دستمزد مهندسی مکانیک در کانادا

تقاضای شدید برای مهندسان مکانیک در کانادا، به ویژه در استان های غربی وجود دارد. حقوق و دستمزد مهندس مکانیک در ونکوور و کالگری بسیار بالاتر از شهرهای شرقی مانند تورنتو و مونترال است. افزایش هزینه های مهندسی مکانیک در غرب به طور مستقیم به تقاضا در بخش های نفت، گاز و صنعتی وابسته است. مهندسان مکانیک در بخش های دیگر احتمالا به طور قابل توجهی کمتر از همتایان صنعت نفت خود خواهند داشت.

 

اگر شما در حال کار حرفه ای در مهندسی مکانیک باشید، حرکت به غرب کانادا در حال حاضر به نفع شماست. این جایی است که شما مهارت های خود را بیشتر در تقاضا پیدا کنید. شما می توانید حقوق و دستمزد بسیار بیشتری را اداره کنید، حتی اگر در زمینه جدید هستید.

 

مهندسان مکانیک تحقیق، طراحی و توسعه ماشین آلات و سیستم های گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع، تولید برق، حمل و نقل، پردازش و تولید است. آنها همچنین وظایف مربوط به ارزیابی و نصب را انجام می دهند

بهترین مشاغل مهندسی در سال ۲۰۱۸

مهندسان در سال ۲۰۱۸ تقاضای بالا دارند. با یک گواهینامه حرفه ای (P.Eng) تحت کمربند خود، چشم انداز اشتغال شما عالی است. تقریبا تمام تخصص های مهندسی در کانادا کمبود کار را تجربه می کنند. لیستی از بهترین ۸ کار مهندسی بالا از سال گذشته نسبتا تغییر نکرده است. مهندس مکانیک مهندسی مکانیک به عنوان بهترین کار، و مهندس تولید بیش از چند اسلات حرکت کرد.

 

 

 

کد ملی طبقه بندی مشاغل کانادا (NOC) برای این نقش ۲۱۳۲ است.

 

عناوین شغلی و وظایف دقیق در این شغل متفاوت است و نمونه هایی از برخی عناوین شغلی عبارتند از: مهندس مکانیک، مهندس خودرو، مهندس تبرید و مهندس مکانیک مایع.

 

بر اساس آخرین ارقام، بالاترین میانگین ساعت (متوسط) دستمزد در آلبرتا به مبلغ ۵۳٫۵۳ دلار در ساعت به دست می آید و دستمزد کمترین میانگین (متوسط) در هالیفاکس، نوا اسکوشیا، با ۳۲٫۳۰ دلار در هر ساعت، به دست می آید.

 

سالانه حقوق و دستمزد سالانه برای این اشغال در ۶۵۰۰۰ تا ۸۵۰۰۰ دلار است.

 

داده های دولت نشان می دهد که برای این حرفه برای آینده نزدیک به اندازه کافی شغلی خواهد بود

 

حقوق: INR 9،۰۰،۰۰۰ – ۱۰،۰۰،۰۰۰ P.A.

 

صنعت: نفت و گاز / انرژی / برق / زیرساخت

 

منطقه کاربردی: نرم افزار IT – برنامه نویسی برنامه، تعمیر و نگهداری

 

رده رده: مدیریت / تعمیر و نگهداری / امنیت / Datawarehousing

 

نقش: مهندس تعمیر و نگهداری

 

نوع کار: شغل دائمی، تمام وقت

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد. همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136384260

نظرات بسته شده است.