تحصیل پزشکی در چین

[hm_title]تحصیل پزشکی در چین[/hm_title]

ارزانترین کشور برای تحصیل در رشته پزشکی، دانشگاه زیجیانگ چین ، تحصیل پزشکی در چین، لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در چین ،دانشگاه علوم پزشکی شاندونگ چین ، دانشگاه شاندونگ چین ، تحصیل دندانپزشکی در کره جنوبی در مقایسه با دانشگاه پزشکی چین ، اعزام دانشجو به چین، تحصیل در چین به زبان انگلیسی همه این موارد سوالات و چالش هایی هستند که یک دانشجوی پزشکی متقاضی تحصل در چین با آنها رو به روست. امروزه تحصیل پزشکی در چین با افزایش شمار متقاضیان ایرانی رو به رو شده که دلیل آن پذیرفته بودن دانشگاه های چین برای وزارت علوم و بهداشت کشورمان، برخورداری از سیستم آموزشی با کیفیت و پذیرفته بودن مدارک پزشکی چین در کشور هایی همچون انگلستان، آمریکا و دیگر کشور های اروپایی و از همه مهمتر هزینه بسیار پایین تحصیل پزشکی نسبت به سایر کشور های غربی است. در ادامه در خصوص شرایط پذیر ش از دانشگاه های پزشکی، دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و بهداشت در کشور چین و هزینه تحصیل پزشکی در چین مطالبی را بیان نموده ایم.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895
[hm_title]
شرایط تحصیل در رشته های پزشکی در چین[/hm_title]

تحصیل پزشکی در چین حدود ۶ سال به طول می انجامد و تدریس در این رشته ها به زیان انگلیسی صورت می گیرد و متقاضیان باید مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره ۵٫۵ ارائه دهند. از آنجا که در رشته های پزشکی برقراری ارتباط با بیمار از الزامات است، دانشگاه های پزشکی چین واحد های درسی آموزش زبان چینی را در برنامه تحصیلی دانشجو گنجانده اند و معمولا ۴ سال اول تدریس به زبان انگلیسی صورت می گیرد و پس از آن تحصیل پزشکی در چین به زبان چینی است و دانشجو می تواند در طی این فرصت در جهت فراگیری زبان چینی تلاش کند.
در اینجا هزینه تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی در چین را برای شما بیان نموده ایم.

تحصیل در چین
مقطعطول دورهشهریه
پزشکی و دندانپزشکی6 ساله5000-7000 دلار در سال

تحصیل پزشکی در چین بدون آزمون ورودی است. متقاضیان ایرانی برای پذیرش از دانشگاه های کشور چین در رشته های پزشکی باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی برای رشته های پزشکی ارائه دهند و نمرات بالای ۱۴ در دروس ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست شناسی داشته باشند. در ضمن متقاضیان نباید بیشتر از ۳۰ سال سن داشته باشند .

[hm_title]
دانشگاه های پزشکی مورد تایید وزارت علوم و بهداشت در چین[/hm_title]

• Lanzhou University
• Shantou University
• Wuhan University
• Huazhong University of Science and Technology
• Nanjing Medical University
• Soochow University
• Southeast University
• Jilin University
• Shandong University

[hm_title]
تقویم تحصیلی دانشگاه ها[/hm_title]

شروع ترم در دانشگاه های چین از ماه سپتامبر تا اکتبر است و متقاضیان تا پایان ماه ژوئن فرصت دارند برای تحصیل پزشکی در چین اقدام به تکمیل مدارک و ثبت نام خود کنند.
در پایان باید گفت که دانشگاه های پزشکی کشور چین از رنکینگ بالایی در سطح بین المللی برخوردار اند و از نظر آموزش پزشکی دارای رتبه نخست در سطح کشور است. دانشگاه های این کشور به خاطر قدرت اقتصادی بالای کشور چین از امکانات آموزشی بسیار خوبی نیز برخوردار هستند و به دلیل عدم برگزاری آزمون و شهریه مقرون به صرفه همواره مورد توجه دانشجویان برای تحصیل پزشکی در چین می باشد.

نظرات بسته شده است.