تحصیل داروسازی در مجارستان

[hm_title]تحصیل داروسازی در مجارستان:[/hm_title]

امروزه داروسازی یکی از پر درآمدترین شغل ها در سراسر دنیا به حساب می آید و از همین رو یکی از پرطرفدارترین رشته های تحصیلی در بین دانش آموزان،تحصیل داروسازی، بالاخص تحصیل داروسازی در مجارستان است. در این میان دانشگاه های مجارستان به لحاظ شهریه و هزینه های مقرون به صرفه و سیستم آموزش عالی با کیفیت و اعتبار مدارک آن در سراسر دنیا از مقاصد تحصیل داروسازی در مجارستان پرطرفدار بین دانش آموزان به حساب می آید. آموزش و تحصیل داروسازی در مجارستان قدمتی بیش از ۲۰۰ سال دارد و دانشگاه های آن جزء ده کشور برتر مربوط به تخصص های دارویی است. کشور مجارستان از دانشجویان بین المللی استقبال می کند. کیفیت تدریس در مجارستان و مطالعات تحصیل داروسازی در مجارستان با استانداردهای جهانی مطابقت دارد که بالاترین کیفیت را دارند. اگر تصمیم به تحصیل داروسازی در مجارستان دارید، مدرکی را که در سراسر سایر کشورهای اتحادیه اروپا معتبر است دریافت خواهید کرد. شرایط پذیرش نسبتا آسان و هزینه های تحصیل متعارف در مجارستان اولین انتخاب برای بسیاری از دانشجویان است.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895

تحصیل داروسازی در مجارستان ۵ سال (۱۰ ترم) طول میکشد و دانشجویان در این مدت در زمینه استفاده و مصرف بالینی داروها، اهداف درمانی مصرف دارو، فرمولاسیون، پیشگیری، اثرات نامطلوب و پتانسیل تعاملات دارویی آموزش می بینند.
سه دانشگاه برتر که این رشته را به زبان انگلیسی در مجارستان ارائه میدهند و مورد تایید وزارت علوم کشورمان می باشند:
دانشگاه علوم پزشکی پچ، دانشگاه علوم پزشکی دبرسن، دانشگاه علوم پزشکی سگد و دانشگاه سملوایز

لینک ورود به سایت رسمی دانشگاه های ذیل توسط پارس ویزا برای شما عزیزان تهیه گردیده است.

http://semmelweis.hu/
http://www.u-szeged.hu/
https://pte.hu/
http://www.edu.unideb.hu/

برای تحصیل داروسازی در مجارستان داشتن دیپلم تجربی یا پیش دانشگاهی لازم است. در صورت نداشتن مدرک پیش دانشگاهی باید در دوره پری مدیکال شرکت کرد که طول این دوره یک سال است و دانش آموز در این مدت به مهارت های زبان انگلیسی مسلط می شود و دروس شیمی، زیست شناسی، فیزیک، ریاضی و زبان تخصصی پزشکی تدریس می شود و دانش آموز برای ورود به دانشگاه آماده می شود. دانش آموزان پس از اتمام این دوره با توجه به نمرات به دست آمده و آزمون ورودی میتوانند وارد دانشگاه شوند.

[hm_title]
مزیت های تحصیل داروسازی در مجارستان:[/hm_title]

می خواهیم بدانیم چرا تحصیل دردانشگاه های مجارستان حائزاهمیت است ؟ در پاسخ به این سوال می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

[hm_lists][hm_lists_row title=”مجارستان یکی از بهترین کشورها برای ادامه تحصیل است، زیرا این کشور عضو اتحادیه اروپا و همچنین منطقه شنگن است، بنابراین دانشجویان به راحتی میتوانند به سایر کشورهای اروپایی سفر کنند. “][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”هزینه تحصیل در مجارستان در مقایسه با بسیاری از نقاط دیگر اروپا و کشورهایی همچون کانادا، استرالیا و انگلیس و آمریکا مقرون به صرفه است. “][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”همچنین هزینه های زندگی نسبت به بقیه کشورهای اروپایی نسبتا کم است”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”رتبه بندی جهانی برای اکثر دانشگاه های مجارستان بسیار خوب است. آموزش عالی براساس سیستم بولونیا صورت می گیرد که امکان انتقال دانشجویان را از یک دانشگاه اتحادیه اروپا به دیگری میسر می سازد. “][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشجویان در مدت تحصیل می توانند از بیمه درمانی استفاده کنند. “][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”در مجارستان فرصت های شغلی بسیاری وجود دارد و دانشجو میتواند حین تحصیل به کار بپردازد و بخشی از هزینه های خود را تامین کند و حتی بعد از اتمام تحصیلات در سایر کشورهای اروپایی به کار بپردازد.”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”عضو بودن دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان در سازمان بهداشت جهانی از دیگر مزیت های تحصیل داروسازی در مجارستان و انتخاب کشور مجارستان به عنوان گزینه ای جهت ادامه تحصیل برای دانشجویان عزیز به شمار میرود.”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”مورد تایید بودن مدارک تحصیلی اعطایی به دانشجویانی که دوره ی تحصیلی خود را در مجارستان گذرانده اند در بیست و پنج کشور اروپایی حوزه ی اتحادیه ی شنگن.”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”کلیه ی رشته های علوم پزشکی از جمله داروسازی به دانشجویان ایرانی و خارجی ارائه می شود. “][/hm_lists_row][/hm_lists]

برای متقاضیان ادامه ی تحصیل در رشته ی داروسازی که مدرک پیش دانشگاهی را ندارند یک دوره به نام دوره ی پیش پزشکی ارائه می شود که برای ورود به این مقطع نیازی به داشتن مدرک زبان نمی باشد و گذراندن این دوره به عنوان پیش دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم ایران می باشد.

جهت مشاوره با گروه تخصصی پارس ویزا میتوانید با ما تماس حاصل نموده و از خدمات ما در جهت نحوه ورود به رشته داروسازی در مجارستان بهره مند گردید.
۰۷۱-۳۶۲۵۳۵۶۴

نظرات بسته شده است.