سرمایه گذاری کبک

پروژه سرمایه گذاری۲۱۰هزار دلاری در کبک و مهاجرت به این استان (QIIP) از سال ۱۹۸۶ میلادی شروع به فعالیت نموده و هر ساله طی فراخوانی از متقاضیان جهت اعلام آمادگی و اقدام برای سرمایه گذاری در کبک و مهاجرت به این استان دعوت به عمل می آید. آخرین فراخوان مربوط به تاریخ ۲۹ مِی ۲۰۱۷ می باشد که تا ۲۳ فوریه ۲۰۱۸ ادامه دارد و طی آن با درخواست ۱۹۰۰ نفر از متقاضیان جهت سرمایه گذاری در کبک موافقت خواهد شد. پس فرصت را از دست ندهید!.
در حال حاضر پروژه QIIP تنها روش سرمایه گذاری است که می توان از طریق آن ویزای اقامت کبک را اخذ نمود. برای طرح هرگونه پرسش در این زمینه می توانید با موسسه حقوقی عدالت نگاران تنها موسسه در شیرازکه به طور مستقیم با بزرگترین کمپانی سرمایه گذاری در دنیا همکاری دارد در ارتباط باشید.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895
[hm_title]
درمورد شهر کبک[/hm_title]

شهر کبک یکی از شهرهای محبوب و بزرگ کشور کانادا است. این شهر که با زیبایی های مسحور کننده طبیعی اش محاصره شده است، از بالاترین استانداردهای زندگی برخوردار است. اغلب مردم این شهر فرانسوی زبان هستند، به طوری که کبک تنها استان کانادا است که اکثر مردم آن به زبان فرانسه صحبت می کنند.

[hm_title]
شرایط مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کبک [/hm_title]

پیش از هر چیز فرد متقاضی سرمایه گذاری درکبک باید حداقل سرمایه مالی به ارزش ۱٫۶ میلیون دلارِ کانادا (یا معادل آن به دیگر واحدهای پولی) را دارا باشدکه این مبلغ می تواند به دو صورت انفرادی و یا شراکتی با همسر ارائه شود. اموالی که جزو سرمایه خالص فرد محسوب می شوند عبارتند از املاک، حساب بانکی، سود و اوراق بهادار و وجوه بازنشستگی.
متقاضیان سرمایه گذاری در کبک باید قرارداد سرمایه گذاری از طریق واسطه مالی معتبر به ارزش ۸۰۰ هزار دلارِ کانادا امضاءکنند. این سرمایه گذاری پنج ساله زیر نظر دولت کبک انجام خواهد پذیرفت و مبلغ مذکور پس از پنج سال بدون هیچ بهره ای به فرد متقاضی بازگردانده خواهد شد. توجه داشته باشید که این نوع سرمایه گذاری پس از موافقت نهایی با درخواست فرد متقاضی مهاجرت به کبک، آغاز خواهد شد.
متقاضیانی که مایل نیستند طی ۵ سال سرمایه گذاری کنند تا مبلغ آنها به رقم ۸۰۰ هزار دلارِ کانادا برسد، می توانند از طریق واسطه مالی معتبر یک وام بانکی بهره دار به ارزش ۲۲۰ هزار دلارِ کانادا پرداخت نمایند. این بدین معناست که در سال ۲۰۱۷، هزینه خالص اخذ ویزای اقامت کبک حدود ۱۷۵ هزار دلار بوده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نوع پرداخت و نحوه پروسه سرمایه گذاری، می توانید با گروه مشاورین پارس ویزا در ارتباط باشید.
همچنین متقاضیان سرمایه گذاری در کبک باید پیش از ارائه درخواست خود، حداقل دو سال سابقه کار در حوزه مدیریت را دارا باشند که این کار می تواند در حوزه های مدیریت، برنامه ریزی و یا کنترل نیروی مالی و انسانی شرکت یا سازمان محل اشتغال باشد.
علاوه بر موارد عنوان شده، در بررسی پرونده متقاضیان سرمایه گذاری کانادا موارد دیگری نظیر سن، تحصیلات، شایستگی، تسلط به زبان و سابقه کار از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

[hm_title]
مدارک مورد نیاز [/hm_title]

متقاضیان سرمایه گذاری در کبک باید جهت ارائه درخواست خود مدارک زیر را ارائه دهند:
• مدارک بومی و هویتی
• گواهی عدم سوءپیشینه از اداره آگاهی
• گواهی تأیید سرمایه مالی کافی
• گواهی سابقه کار
• مدرک تحصیلی معتبر

[hm_title]
مراحل اقدام[/hm_title]

۱٫ پیش از هر چیز باید مدارک مورد نیاز به زبان انگلیسی یا فرانسه ترجمه گردند. توجه نماییدکه تنها ترجمه معتبر مدارک فوق مورد تأیید قرار خواهند گرفت.
۲٫ تکمیل پروسه درخواست ویزا و سایر مدارک توسط وکیل.
۳٫ امضاء فرم درخواست توسط فرد متقاضی سرمایه گذاری در کبک.
۴٫ ارائه فرم درخواست متقاضی به اداره مهاجرت کبک توسط وکیل.در این مرحله هزینه بررسی فرم درخواست متقاضی توسط دولت مبلغ ۱۵٫۱۱۱ دلار خواهد بود.
۵٫ سپس درخواست های ناقص به صاحبین خود باز پس فرستاده می شوند و درخواست های مناسب به صف بررسی اضافه شده و تأییدیه دریافت آن از طرف QIIP به فرد متقاضی ارسال می گردد.
۶٫ اداره مهاجرت استان کبک به مطالعه مجدد درخواست ها می پردازد تا از صلاحیت های لازم متقاضیان از قبیل حداقل سرمایه مالی مورد نیاز و سابقه کار کافی اطمینان حاصل نماید.
۷٫ متقاضیانی که از صلاحیت لازم برخوردارند به مصاحبه حضوری دعوت می شوند. ظرف ۱۰ روز تا زمان مصاحبه، متقاضیان باید در صورت امکان نسخه نهایی و بروز شده مدارک را جهت افزایش احتمال موفقیت شان ارائه دهند.
۸٫ پس از موفقیت در مصاحبه حضوری، اداره مهاجرت کبک دستورالعمل چگونگی انتقال پول و سرمایه مورد نیاز را به فرد متقاضی ارسال می نماید.
۹٫ فرد متقاضی حداکثر ۱۱۰ روز فرصت دارد تا از طریق یک واسطه مالی معتبر مبلغ ۸۰۰ هزار دلار را جهت سرمایه گذاری در کبک واریز نماید و یا اینکه جهت پرداخت وام بانکی به ارزش ۲۲۰ هزار دلار اقدام نمایند.
۱۰٫ پس از واریز مبلغ فوق، اداره مهاجرت “گواهی تأییدیه متقاضی” را صادر می نماید که نام دیگر آن CSQ است. صدور این گواهی بدین معناست که در سطح ایالتی با درخواست متقاضی موافقت به عمل آمده و حال باید در سطح کشوری با درخواست وی موافقت شود.
۱۱٫ پس از بررسی درخواست متقاضی، نوبت به انجام آزمایشات پزشکی می رسد. فرد متقاضی و خانواده وی باید مورد معاینات پزشکی قرار گیرند تا وضعیت سلامتی آنها مشخص گردد.
۱۲٫ پس از تأیید آزمایشات پزشکی، با درخواست سرمایه گذاری در کبک و اخذ ویزای این شهر موافقت می شود.
۱۳٫ در نهایت ویزای اقامت متقاضی به همراه اعضای خانواده صادر شده و تاریخ انقضای آن تعیین می گردد.
در صورت وجود هرگونه سوال درخصوص مراحل اقدام جهت سرمایه گذاری در کبک، به ………….. مراجعه نمایید.

[hm_title]
مدت زمان لازم جهت بررسی درخواست متقاضی[/hm_title]

زمان لازم جهت موافقت ایالتی: معمولا چیزی حدود ۹ الی ۱۲ ماه زمان لازم است تا درخواست متقاضی در سطح استان مورد بررسی و تأیید قرار گیرد.
زمان لازم جهت موافقت کشوری: پس از تأیید در سطح ایالتی، بررسی و موافقت با اخذ اقامت متقاضی توسط دولت کشور کانادا حدوداً ۳ الی ۴ سال زمان خواهد برد. در سال ۲۰۱۷ این مدت زمان چیزی حدود ۴۰ ماه تعیین گردید.

[hm_title]
هزینه ها[/hm_title]
سرمایه کلی متقاضی1.6 میلیون دلار
مبلغ سرمایه گذاری800 هزار دلار
وام بانکی220 هزار دلار
هزینه بررسی درخواست15.111 دلار
[hm_title]
امتیازات زندگی در کبک[/hm_title]

• اعطای ویزای دائم اقامت بدون قید و شرط.
• حق زندگی و کار در هر نقطه از کشور.
• کودکان تازه متولد شده مهاجران به عنوان شهروند این کشور در نظر گرفته شده و حق تحصیل در مدارس و دانشکده های این کشور را مانند شهروندان عادی خواهند داشت.

**عمده مطالب این مقاله برگرفته از وب سایت http://www.immigration.ca می باشد.**

نظرات بسته شده است.