دانشگاه سچینوا روسیه

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895
[hm_title]

دانشگاه سچینوا روسیه

[/hm_title]

دانشگاه سچینوا روسیه از قدیمی ترین دانشگاههای پزشکی در کشور روسیه محسوب میشود و در فهرست دانشگاههای پزشکی مورد تایید وزارت بهداشت ۲۰۱۸-۲۰۱۹ مورد تایید قرار گرفته است، بی شک برای متقاضیانی که قصددرخواست پذیرش از دانشگاه سچینوا روسیه را دارند مواردی از قبیل هزینه تحصیل دردانشگاه سچینوا روسیه، رنکینگ دانشگاه سچینوا روسیه، خدمات اسکان و خوابگاه دانشگاه سچینوا روسیه، بهترین دانشگاههای پزشکی روسیه و مزایای تحصیل در روسیه حائز اهمیت می باشد. امروزه رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی از رشته های پر طرفدار در بین دانشجویان در سراسر جهان می باشد. علاوه بر این متقاضیان این رشته ها به دنبال تحصیل در دانشگاه هایی هستند که رتبه خوبی در بین دانشگاه های جهان داشته باشند و از امکانات خوب آموزشی برخوردار باشند. یکی از بهترین دانشگاه های معتبر در این زمینه در کشور خودمان نیز دارای اعتبار است، دانشگاه سچینوا روسیه است. از آنجا که روسیه با مرزهای شمالی کشورمان هم مرز است، یکی از پرطرفدار ترین دانشگاه ها در بین دانشجویان ایرانی است.

دانشگاه سچینوا روسیه در زمینه آموزش پزشکی، تحقیق و فعالیت های بالینی از استاندارد مطلوب و بالایی برخوردار است.

دانشگاه سچینوا روسیه شامل ۹ دانشکده، ۱۴۴ دپارتمان، موسسه آموزش حرفه ای، شعبه دانشگاه سچینوا روسیه در باکو (آذربایجان)، ۵ مؤسسه پژوهشی، ۲۵ مرکز علمی و آموزشی بالینی، مرکز شبیه سازی با بیمارستان مجازی “Mentor Medicus”، مرکز شبیه سازی مهارت های جراحی ” Praxi Medica “، کتابخانه پزشکی علمی مرکزی با ۲۲ رشته بیمارستانی چندگانه می باشد. دانشگاه سچینوا روسیه با دانشگاه و سازمان های مختلف خارجی همکاری دارد. دانشجویان دانشگاه سچینوا روسیه می توانند دوره های کار آموزی خود را در کلینیک های بین المللی بگذرانند.

دانشگاه سچینوا روسیه یکی از قدیمی ترین دانشکده های پزشکی در روسیه است که در سال ۱۷۵۸ به عنوان مرکز پزشکی امپراطوری مسکو تاسیس شد. این نام بعد از ایوان سچنف، یکی از فارغ التحصیلان دکترای این دانشگاه انتخاب می شود و به عنوان «پدر فیزیولوژی روسی» نیز شناخته شده است. این نهاد در سال ۱۹۳۰ مستقل شد، و در سال ۲۰۰۸، ۲۵۰ مین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت.

بیش از ۶۵ سال است که دانشگاه سچینوا روسیه آموزش در سطح بین المللی خود را آغاز کرده و اکنون بیش از ۲۰۰۰ دانشجو در حال تحصیل در دانشگاه سچینوا می باشند.

آموزش در دانشگاه سچینوا روسیه به دو زبان روسی و انگلیسی انجام می شود.

آموزش کارشناسی ارشد جزء جدایی ناپذیر از آموزش پزشکی است.

دانشگاه سچینوا روسیه فرصت های متنوع زیادی را برای مطالعات تحصیلات تکمیلی یا تقریبا تمام تخصص ها ارائه می دهد:

– دوره انترنی به مدت یک سال

– رزیدنتی بیمارستان به مدت ۲-۳ سال

– دوره های phd به مدت ۳-۴ سال

– دوره های تخصصی دکتری به مدت ۳-۴ سال

تمام دوره ها و برنامه های تحصیلات تکمیلی به زبان روسی انجام می شود.

در حال حاضر، دانشگاه سچینوا روسیه رشته های زیر را ارئه می دهد:

-پزشکی عمومی (۶ سال)

-داروسازی (۵ سال)

پزشکی بیوفیزیک (۵ سال)

-اطفال (۵ سال)

-پزشکی پیشرو (۵ سال)

-دندانپزشکی (۵ سال)

-زیست مهندسی و بیوانفورماتیک (۵ سال)

-روانشناسی بالینی (۵ سال)

-بیوشیمی پزشکی (۵ سال)

دانشگاه سچینوا روسیه در مقطع فوق لیسانس رشته های زیر را ارائه می دهد:

-بیوتکنولوژی پزشکی

-مدیریت بهداشت و درمان

-کار اجتماعی

– پرستاری

هزینه های تحصیلی با توجه به نوع تخصص مقرون به صرفه و متنوع است.

دانشگاه سچینوا روسیه شامل امکانات زیر برای دانشجویان است:

استفاده رایگان از اتاق های مطالعه، کتابخانه ها و آزمایشگاه ها؛ کتابهای رایگان و استفاده رایگان از باشگاه ورزشی و مجتمع های فرهنگی. تمام هزینه های دیگر، مانند صدور نامه دعوت نامه / پذیرش، خدمات DHL، انتقال از فرودگاه، بیمه درمانی، ثبت نام، اقامت در خوابگاه ها و غیره، باید پرداخت شود.

[hm_title]
شهریه رشته های مختلف[/hm_title]
شهریه رشته ها در سال تحصیلی 2016-17 
رزیدنتی بیمارستان6000 – 10000 دلار برای هر سال
دوره های پیش پزشکی4500 دلار برای یک سال
دندانپزشکی به زبان روسی10000 دلار برای هر سال
دندانپزشکی به زبان انگلیسیسال اول 11000 دلار، سال های بعد برای هر سال 10000 دلار
داروسازی به زبان روسی6800 دلار برای هر سال
داروسازی به زبان انگلیسی7800 دلار برای سال اول، سال های بعدی برای هر سال 6800 دلار
پزشکی عمومی به زبان روسیهر سال 10000 دلار
پزشکی عمومی به زبان انگلیسی11000دلار برای سال اول، 10000 دلار برای سال های بعد
پرستاری به زبان روسی6800 دلار برای هر سال

بیمه درمانی: ۱۵۰ دلار (هر سال)
چکاپ پزشکی: ۵۰ دلار (هر سال)
درخواست ویزا و ثبت نام: ۱۰۰ دلار آمریکا (هر سال)
صدور گواهینامه و معافیت اسنادی از وزارت آموزش و پرورش فدراسیون روسیه: ۴۰۰ دلار (تنها برای اولین بار زمانی که دانش آموز وارد می شود)

[hm_title]
دانشکده های دانشگاه سچینوا[/hm_title]

دانشگاه سچینوا شامل ۹ دانشکده، گروه آمادگی برای متقاضیان بین المللی، موسسه آموزش حرفه ای و مرکز برنامه های کارشناسی ارشد است. دانشکده های آن به شرح زیر است:
• دانشکده پزشکی
• دانشکده دندانپزشکی
• دانشکده داروسازی
• دانشکده آموزش تخصصی فارغ التحصیلان پزشکی
• دانشکده پزشکی پیشگیر
• دانشکده اطفال
• دانشکده مدیریت و اقتصاد بهداشت و درمان
• دانشکده مطالعات آمادگی
• دانشکده آموزش عالی پرستاری، روانشناسی و کار اجتماعی

امکانات خوابگاهی
این دانشگاه دارای ۳ خوابگاه مجزا برای دانشجویان روسی و خارجی می باشد. خوابگاه ها در نزدیکی ایستگاه های مترو واقع شده تا دانشجویان بتوانند به راحتی و با هزینه کم در شهر جا به جا شوند. در هر اتاق خوابگاه ۲ تا ۳ نفر زندگی می کنند و خوابگاه ها دارای امکانات حمام و آشپزخانه هستند. خوابگاه ها به اجاق الکتریکی، میز، صندلی، کابینت ماشین لباسشویی مجهز هستند. اتاق ها به همه چیزهای لازم برای یک زندگی راحت از قبیل: تخت، کمد، میز، صندلی، تشک، بالش، پتو مجهز هستند. هر اتاق یک یخچال دارد. خوابگاه ها دارای وای فای هستند که هزینه آن در اجاره ماهانه گنجانده شده. از دیگر امکانات میتوان به برخورداری از سالن مطالعه اشاره کرد. دانشجویان به صورت ماهانه هزینه ای حدود ۶۰۰-۸۰۰ روبل پرداخت می کنند؛ دانشجویانی که بر مبنای قرارداد تحصیل میکنند، ماهیانه ۲۰۰۰ تا ۸۰۰۰ روبل (بسته به میزان راحتی خوابگاه) پرداخت می کنند.

گروه مشاورین پارس ویزا خدمات پذیرش دانشگاه سچینوا ومشاوره روادید کشور روسیه را به علاقه مندان به تحصیل پزشکی در روسیه ارائه میدهد.

نظرات بسته شده است.