دانشگاه سماشکو روسیه

دانشگاه دولتی پزشکی و دندانپزشکی یوداکیم اف مسکو که قبلا دانشگاه سماشکو روسیه نام داشت یکی از پیشگامان عرصه آموزش دندانپزشکی بوده و بزرگترین مرکز آموزش علمی و عملی برای تحصیل در روسیه در سالهای اخیر است. دانشگاه سماشکو روسیه دارای قدمتی بیش از ۹۰ سال در آموزش پزشکی و دندانپزشکی است. در این مقاله سعی شده شرایط لازم برای قبولی در دانشگاه سماشکو روسیه، هزینه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه سماشکو روسیه را بیان کنیم. موسسه حقوقی پارس ویزا با داشتن وکلای مجرب در خصوص اعزام دانشجو به روسیه آماده پاسخگویی سوالات شما عزیزان هستند.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895
[hm_title]
شرایط و الزامات لازم برای تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه سماشکو روسیه[/hm_title]

متقاضیان رشته پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه سماشکو روسیه باید در دوره های آمادگی دانشگاه سماشکو روسیه (پادکف) به مدت ۹ ماه به تحصیل بپردازند. در این دوره ها دروس فیزیک، شیمی و زیست شناسی و سایر دروس برای رشته مورد نظر آموزش داده می شود. مدارک لازم برای ثبت نام در این دوره ها از ۱ سپتامبر تا ۳۰ سپتامبر پذیرفته می شود و کلاس ها در خود دانشگاه سماشکو روسیه از اول اکتبر برگزار می شود. هزینه این دوره در دانشگاه سماشکو روسیه برای دانشجویان بین المللی هزار روبل ( حدود ۳ هزار دلار ) می باشد.
در پایان دوره آزمونی از متقاضیان گرفته می شود و افرادی که با موفقیت این آزمون را پشت سر بگذارند می توانند در رشته مورد نظر خود به تحصیل در دانشگاه سماشکو روسیه ادامه دهند.
لازم به ذکر است تحصیل در دانشگاه سماشکو روسیه به زبان روسی است و متقاضیان می توانند در دوره های آمادگی زبان روسی را نیز فرا بگیرند.
طول دوره تحصیلی در دانشکده پزشکی دانشگاه سماشکو روسیه ۶ سال و در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه سماشکو روسیه ۵ سال است.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه سماشکو روسیه  
مقطعطول دورهشهریه
پزشک عمومی6 سالهسال اول 4500 دلار، از سال دوم 4700 دلار
دندانپزشکی5 سالهسال اول 5300 دلار، از سال دوم 5500 دلار
دوره پادکف9 ماهه3000 دلار
[hm_title]
مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه سماشکو روسیه[/hm_title]

• درخواست برای پذیرش
• کپی و ترجمه رسمی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی
• تاییدیه مدارک تحصیلی در مسکو
• گواهی پزشکی
• نتایج فلوئورنگاری
• انجام آزمایش ایدز
• کپی پاسپورت
• ویزای معتبر
• ۸ قطعه عکس ۳*۴ مات
در پایان باید گفت دانشگاه سماشکو روسیه با سطح بالا در کیفیت آموزش و شهریه نسبتا پایین در بین متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی طرفداران بسیاری دارد و دانشگاه بسیار خوبی برای متقاضیان تحصیل در روسیه می باشد.

برای اخذ مشاوره بیشتر در این خصوص می توانید با مشاورین موسسه حقوقی پارس ویزا تماس حاصل فرمایید.

نظرات بسته شده است.