دانشگاه سملوایز مجارستان

[hm_title]دانشگاه سملوایز مجارستان[/hm_title]

دانشگاه سملوایز مجارستان یکی از منحصر به فردترین دانشگاه های مجارستان است به خصوص در رشته های علوم پزشکی. با پیشینه ای بیش از ۲۴۰ سال دانش های زیادی به دست آورده و بیش از ۱۰۰۰۰۰ دانشجو را به خود اختصاص داده که بسیاری از آن ها اکنون از متخصصان مشهور در رشته های مربوطه هستند. شخصیت های برجسته ای از دانشگاه سملوایز مجارستان فارغ التحصیل شده اند که پژوهش های علمی آن ها در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است.
دانشگاه سملوایز مجارستان برای استعداد های درخشان خود برنامه های تحصیلات تکمیلی، کنفرانس های معتبر، بورس تحصیلی، مشارکت های بین المللی، و فراهم کردن فرصت های شغلی در نظر گرفته است. برنامه حمایت از استعدادهای دانشگاه سملوایز مجارستان، باعث تقویت بیشتر دانشجویان استثنایی می شود که بر اساس آن آینده ی موسسه ساخته می شود. این باعث غرور و افتخار است که دانشمندان جوان نقش مهمی را در دانشگاه ایفا کنند.
هر سال حدود ۱۷۰۰ دانشجو از یکی از پنج دانشکده دانشگاه سملوایز مجارستان فارغ التحصیل می شوند و معمولا اولین شغل خود را در سه ماه پس از فارغ التحصیلی پیدا می کنند.
دانش آموزان ۶۸ کشور از ۵ قاره در سال تحصیلی ۲۰۱۶/۲۰۱۷ در دانشگاه سملوایز مجارستان در حال تحصیل اند.
۵۴ درصد از دانشجویان خارجی به انگلیسی، ۲۹ درصد به آلمانی و ۹ درصد به ایتالیایی تحصیل می کنند. ۸ درصد از دانشجویان خارجی به زبان مجارستانی تحصیل می کنند.

درصد دانشجویان خارجیتعداد دانشجویان خارجیتعداد دانشجویاندانشکده
0.4921644426پزشکی
0.47385841دندانپزشکی
0.22159733داروسازی
0.165343283علوم بهداشتی
0.0313504بهداشت و خدمات عمومی
0.0626408دانشکده تحصیلات در مقطع Ph.D
0.32328110235کل:

موسسه حقوقی عدالت نگاران در شیراز با سابقه ای درخشان در زمینه شرایط ورود به رشته های پزشکی در کشور مجارستان خدمات مشاوره ای در اخذ پذیرش و روادید این کشور را به علاقه مندان به تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان به صورت جامع ارائه مینماید. با عضویت در وبسایت موسسه مهاجرتی عدالت نگاران پارس ویزا شرایط ورود به دانشگاه سملوایز مجارستان را برای خود هموار نمایید 

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895
[hm_title][/hm_title]
[hm_title]
بورس های بین المللی دانشگاه سملوایز مجارستان[/hm_title]

برنامه اراسموس توسط اتحادیۀ اروپا با هدف ارتقای برنامۀ تحصیلی در آموزش عالی از طریق تبادل دانشجویان در اتحادیه اروپا بوجود آمد.
برنامه اراسموس برای دانشجویانی که در دانشگاه ها و سایر مؤسسات آموزش عالی در کشورهایی که موافقت نامه دو جانبه فعال با سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارند، باز است. مجارستان از سال ۱۹۹۷ که به عضویت اتحادیه اروپا پیوست در برنامه اراسموس مشارکت داشته است.
دانشجویانی که در برنامه اراسموس شرکت دارند، حداقل ۳ ماه و حداکثر یک سال در دانشگاه مورد نظر مهمان هستند و دوره های گذرانده شده اگر از واحد های درسی باشد مورد تایید است.
در برنامه اراسموس بورس تحصیلی در مدتی که دانشجویان در خارج از کشور به تحصیل مشغولند فراهم شده. این بورس هزینه هایی مانند حمل و نقل، اقامت، غذا و بیمه را پوشش می دهد.

[hm_title]
رتبه بندی دانشگاه سملوایز مجارستان[/hm_title]

طبق آخرین رتبه بندی جهانی دانشگاه سملوایز در رشته های علوم بالینی، پیش از بالینی و علوم بهداشتی بین رتبه های ۳۰۱-۴۰۰ قرار گرفته است.
دانشگاه سملوایز در رشته های پزشکی و دارو سازی در بین رتبه های ۱۵۱-۲۰۰ قرار دارد. دانشگاه سملوایز در رشته پزشکی بالاترین رتبه را در بین دانشگاه های پزشکی مجارستان دارد.

[hm_title]
دانشکده های دانشگاه سملوایز مجارستان:[/hm_title]

• دانشکده دندانپزشکی
• دانشکده پزشکی
• دانشکده داروسازی
• دانشکده بهداشت و خدمات عمومی
• دانشکده علوم بهداشتی

[hm_title]
رشته های دانشگاه سملوایز مجارستان:[/hm_title]

• پزشکی (۶ سال)
• دندانپزشکی (۵ سال)
• داروسازی (۵ سال)
• پرستاری
• مامایی
• فیزیوتراپی

[hm_title]
هزینه ها و شهریه ی سال ۲۰۱۶/۱۷:[/hm_title]
هزینه درخواست : 200 دلار
شهریه : 1. نیم سال اول 2. نیم سال دوم کل
پزشکی (1-6 سال) : 9100 دلار 9100 دلار 18200 دلار
دندانپزشکی (1-5 سال) : 9100 دلار 9100 دلار 18200 دلار
داروسازی( 1-5 سال) : 6000 دلار 6000 دلار 12000 دلار
هزینه ثبت نام: 220 دلار

نظرات بسته شده است.