مکان های دیدنی مجارستان

[hm_title]مکان های دیدنی مجارستان[/hm_title]

یکی از میراث های مهم، و شاید مهم‌ترین میراث هر ملتی جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی آن است که افراد زیادی را به سوی خود جذب می کند. در این راستا نیز به طور معمول بعضی از کشور ها بهتر و کشور های دیگر ضعیف‌تر عمل کرده‌اند که این مهم در عصر حاضر، منشا رقابت ‌مندی است.
جدا از زیبایی بوداپست که به شهر چراغ ها معروف است و روستاهای عجیب و غریب و مناظر فوق العاده، مجارستان مفهوم قوی تاریخ و سنت را در هر گوشه خود حفظ کرده و مکان های دیدنی مجارستان را جذاب تر جلوه کرده است. بوداپست با شهرهایی همچون پراگ و حتی پاریس از نظر جذب توریست ها قیاس پذیر است. شهرها جاذبه های تاریخی کلاسیک قدیمی خود که بسیاری از آنها از فرهنگ های مختلف، از جمله مهاجمان ترک و طراحان ایتالیایی رنسانس، تاثیر پذیرفته اند را حفظ کرده اند. و حومه مجارستان شامل زیباترین مناظر است که در هر جای اروپا یافت می شود. در حقیقت، در هر کجای مجارستان که باشید، هرگز از کوه ها و دریاچه های دیدنی دور نیستید، صحنه های زیبایی از رودخانه دانوب که بسیار جذاب از کشور عبور می کند و دره های سرسبزفرصت های عالی برای پیاده روی و دیگر فعالیت های سرگرمی در فضای باز را فراهم می کند. موسسه مهاجرتی عدالت نگاران با سابقه ای درخشان در ارائه مشاوره نحوه ورود به کشور مجارستان خدمات متعددی را ارائه میدهد.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895
[hm_title]
کاخ رویال بوداپست[/hm_title]

این کاخ بر فراز تپه بودا در قرن سیزدهم میلادی بنا گشت. منظره این کاخ به خصوص در هنگام شب جلوه خاصی به شهر بوداپست بخشیده است. همچنین در این کاخ یک موزه و یک کتابخانه بزرگ قرار دارد.

کاخ رویال بوداپست
کاخ رویال بوداپست
[hm_title]
تپه گلرت[/hm_title]

بر فراز این تپه می توان دید کامل و زیبایی از شهر بوداپست که از دو قسمت بودا و پِشت تشکیل شده را داشت.این تپه را به نام یک اسقف که در حفظ دین مسیحیت در کشور مجارستان ایستادگی کرد و به قول تاریخ در این راه کشته شد نام گذاری کرده اند.

تپه گلرت بوداپست مجارستان
تپه گلرت بوداپست مجارستان
[hm_title]
Chain bridge[/hm_title]

این پل یکی از زیباترین پل ها بر روی رود دانوب و اولین پل سنگی بر روی این رود است و از زیباترین پل های موجود در قاره اروپا با چهار شیر زیبای سنگی می باشد. این پل را سمبل شهر بوداپست می نامند.

پل زنجیر بوداپست
پل زنجیر بوداپست
[hm_title]
ساختمان پارلمان[/hm_title]

این ساختمان در کنار رود دانوب یکی از زیبا ترین بناهای اروپا و به قولی زیباترین پارلمان در دنیا می باشد.همواره یکی از جاذبه ها و مراکز دیدنی بوداپست برای توریستها و جهان گردان ساختمان پارلمان بوداپست می باشد.بنای این ساختمان سنگی و طرحی نئوگوتیک دارد.

ساختمان پارلمان بوداپست
ساختمان پارلمان بوداپست
[hm_title]
میدان قهرمانان[/hm_title]

این میدان با مجسمه هایی بسیار زیبا از سرداران دلیر کشور مجارستان مکانی بسیار باشکوه در شـهر بوداپست می باشد. در کنار این میـدان موزه هنرهای زیبای بـوداپـست و پارک شهرقرار دارند.

میدان قهرمانان بوداپست
میدان قهرمانان بوداپست
[hm_title]
دریاچه بالاتون[/hm_title]

دریاچه بالاتون بزرگترین دریاچه طبیعی اروپاست که در نزدیکی شهر بوداپست واقع شده است و هتلهای بسیار زیبا با امکانات آب درمانی و ماساژ در کناره های دریاچه همواره درانتظار جهانگردان است.
قایقرانی و جت اسکی سواری از ورزشهای مفرح و شادی بخش این دریاچه محسوب می گردد و رستوران های سنتی در فضای آزاد در کناره این دریاچه فضایی بسیار زیبا و دیدنی و خاطره انگیز را برای شما مهیا نموده است.این دریاچه یکی از دریاچه های بزرگ اروپا و دریاچه ای توریستی تفریحی است که در فصل تابستان توریستهای زیادی را به خود جذب می کند. فاصله این دریاچه با بوداپست در حدود ۱۲۰ کیلومتر می باشد و با قطار با یک سفر دو ساعته قابل دسترسی است.

دریاچه بالاتون مجارستان
دریاچه بالاتون مجارستان
[hm_title]
جزیره مارگیت[/hm_title]

این جزیره در میان رود دانوب قرار گرفته و دارای طبیعتی سبز و آرام می باشد و محل مناسبی جهت اوقات فراغت و ورزش می باشد.

جزیره مارگیت بوداپست
جزیره مارگیت بوداپست

پارس ویزا امکان ورود شما را به کشور مجارستان از طریق تحصیل، سرمایه گذاری، و گردشگری با کمترین هزینه فراهم می نماید. جهت کسب مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز با ما در ارتباط باشید.

۰۷۱-۳۶۲۴۷۳۴۱

نظرات بسته شده است.