تحصیل در اوکراین

تحصیل در اوکراین

اگر قصد تحصیل پزشکی در خارج از کشور به زبان انگلیسی را دارید، دانشگاه های پزشکی در اوکراین یکی از بهترین گزینه هستند. دانشجویان از سراسر جهان (انگلستان، آلمان، اسکاندیناوی، هند، آفریقا و غیره) با توجه به هزینه بسیار پایین زندگی، هزینه های تحصیل و کیفیت تحصیلات پزشکی (پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری و غیره) جذب می شوند. حتی اگر زبان اصلی آموزش در مدارس اوکراین روسی و اوکراینی باشد، برخی از دانشکده های پزشکی در بین دانشجویان خارجی به زبان انگلیسی و به زبان های فرانسوی در دسترس هستند. بنابراین، برای تحصیل در اوکراین، اکثر دانشجویان خارجی پس از تکمیل یک دوره آمادگی زبان مربوطه، در روسیه یا اوکراین تحصیل می کنند و یا می توانند به زبان انگلیسی یا فرانسوی تحصیل کنند، دوره های پزشکی مربوطه به زبان انگلیسی یا فرانسوی ارائه می شود.

علوم پزشکی زبان روسي
رشتهشهريه در هر سال تحصيلي
پزشكي3500 دلار
دندان پزشكي3400 دلار
داروسازي3000 دلار

علوم پزشکی زبان انگلیسی
رشتهشهريه در هر سال تحصيلي
پزشكي5000 دلار
دندان پزشكي5000 دلار
داروسازي3000 دلار

دانشجویان از کیفیت بالای تحصیل در اوکراین با هزینه های ارزان و هزینه های زندگی بهره مند می شوند. اکثر دانشگاه های علوم پزشکی اوکراین (MBBS / MD)، دندانپزشکی، پرستاری، داروسازی و غیره، دارای بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه تدریس پزشکی به زبان انگلیسی یا فرانسوی هستند.

حتی اگر مدارک پزشکی اوکراین به سرعت توسط اکثر کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اروپا به رسمیت شناخته نشود، مدارک تحصیل در اوکراین توسط دانشگاه های اوکراین معتبر است و پذیرفته شده در سراسر جهان واجد شرایط برای MCI (شورای پزشکی هند) PMDC (شورای پزشکی و دندان پزشکی پاکستان )، یونسکو، سازمان بهداشت جهانی، HPCSA (شورای بهداشت حرفه ای آفریقای جنوبی) SCHS (کمیته تخصصی بهداشتی سعودی)، PLAB (هیئت ارزیابی حرفه ای و زبان ارزیابی در انگلستان)، USMLE (آزمون مجوز پزشکی ایالات متحده)، MCC (شورای پزشکی کانادا) است و برای تست غربالگری توسط شورای ملی هر کشور بررسی میشود.

هزاران نفر از دانشجویان بین المللی از بیش از ۱۱۰ کشور مختلف  در مقطع بالاتر در حال تحصیل در اوکراین هستند. اکثر آنها از هند، نیجریه، چین، ترکیه، اوگاندا، روسیه، مالزی و کشورهای اروپای مرکزی هستند. نهادهای پزشکی اوکراین با دانشگاه های آلمان، فرانسه، ایتالیا، لهستان، انگلستان، ایالات متحده آمریکا و اتریش همکاری می کنند. این امر به دانشجویان اجازه میدهد تا در کنفرانس های بین المللی، برنامه های تبادل و پروژه های مختلف علمی شرکت کنند.

مشاوران پارس ویزا (عدالت نگاران) آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه اخذ پذیرش و ویزا تحصیل در اوکراین به شما عزیزان میباشد.

مشاورین پارس ویزا اماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه اخذ پذیرش و روادید به شما عزیزان میباشد.همین حالا برای اخذ ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید : 07136341895
[hm_title]درباره اوکراین[/hm_title]

اوکراین کشوری در اروپای شرقی است. این منطقه دارای ۶۰۳،۶۲۸ کیلومتر مربع است و بزرگترین کشور در اروپا است. اوکراین با روسیه در شرق و شمال شرق، بلاروس در شمال غرب، لهستان، اسلواکی و مجارستان در غرب، رومانی و مولداوی در جنوب غربی و دریای سیاه و دریای آزوف به ترتیب درجنوب و جنوب شرقی هم مرز است.
سکونت در این سرزمین حداقل ۴۰۰۰ سال پیش صورت گرفته و نخستین سرزمینی بوده که در آن اهلی کردن اسب انجام شده و اولین ریشه های خانواده زبان هندو اروپایی مربوط به این سرزمین است. در قرون وسطی، این منطقه مرکز اصلی فرهنگ شرقی بود که توسط دولت قدرتمند کیوان روس به رسمیت شناخته شد. بعد از تقسیم بندی آن در قرن سیزدهم قلمرو اوکراین مورد هجوم از طرف لیتوانی، لهستان، اتریش-مجارستان و روسیه، مورد هجوم قرار گرفت. جمهوری قزاق در قرن هفدهم و هجدهم میلادی ظهور و رشد کرد.
اوکراین تا زمان پابرجایی جمهوری شوروی در قرن بیست و یکم تقسیم نشد، و در سال ۱۹۹۱ تبدیل به یک کشور مستقل شد. اوکراین به علت مزارع وسیع و حاصلخیز آن دارای سبد جهانی نان است. در سال ۲۰۱۱، سومین صادرکننده بزرگ غلات در جهان بود که برداشت آن سال بسیار بیشتر از حد متوسط بود. اوکراین یکی از ده مناطق جذاب کشاورزی است. این کشور همچنین دارای بخش تولیدی پیشرفته، به ویژه در زمینه هوا فضا و تجهیزات صنعتی است.
اوکراین یک جمهوری واحد تحت سیستم نیمه ریاست جمهوری با قدرت های مجزا مجلس قانونگذاری، اجرایی و قضایی است. پایتخت و بزرگترین شهر آن کیف است.از زمان انحلال اتحاد جماهیر شوروی، اوکراین همچنان به حفظ دومین ارتش در اروپا، پس از روسیه، ادامه داد. این کشور ۴۵٫۴ میلیون نفر را شامل می شود که ۷۷٫۸ درصد آنها اقلیت قومی هستند، اقلیت مسلمان روسیه (۱۷ درصد)است، و بقیه عبارتند از رومانی ها / مولداوی ها، بلاروس ها، تاتارها و مجارهای کریمه . زبان رسمی اوکراینی است؛ الفبای آن سیریلیک است. زبان روسی نیز به طور گسترده صحبت می شود. دین غالب در کشور، مسیحیت ارتدوکس شرقی است که به شدت بر معماری، ادبیات و موسیقی اوکراین تأثیر گذاشته است.
جمعیت اوکراین به ۴۵،۳۷۳،۰۰۰ نفر می رسد. اوکراین ۳۰ امین کشور پرجمعیت در میان ۱۸۳ کشور است. جمعیت زنان در این کشور بیشتر است و حدود ۲۴۵۲۸۲۵۲ نفر هستند که ۵۴٫۰۵٪ کل زنان را تشکیل می دهند، در مقایسه جمعیت مردان ۲۰،۹۶۱،۳۴۸ یا ۴۶٫۱۹٪ است. تراکم جمعیت متوسط در اوکراین ۷۵ نفر در هر کیلومتر مربع است.
آب و هوا آن بیشتر قاره ای است. متوسط دما در ماه ژانویه ۱ درجه سانتی گراد، در نوامبر + ۵ درجه سانتی گراد، در ماه ژوئیه +۲۲ درجه سانتی گراد است.

[hm_title]هزینه زندگی در اوکراین[/hm_title]

هزینه زندگی در اوکراین بسته به منطقه و شهر متفاوت است. به طور طبیعی، شهرهای بزرگ مانند کیف و اودسا هزینه زندگی بسیار بالاتری نسبت به شهرهای کوچکتر مانند لویو، ترنوپیل، دنیپروپتروسک، دوتسک، لوگانسک، ایوانو-فرانکیفسک، نیکولاو، خرسون، دارند. مناطق روستایی حتی ارزان تر هستند. به طور کلی، هزینه زندگی در اوکراین نسبتا کم است. با توجه به رتبه های اخیر، اوکراین هفتادامین کشورارزان برای هزینه زندگی در سطح جهانی است. یک دانشجو باید مبلغ ۱۵۰ تا ۲۰۰ دلار در هر ماه برای هزینه های زندگی علاوه بر هزینه تحصیل در اوکراین داشته باشد.

توریست هایی که برای اولین بار از این کشور بازدید میکنند به اشتباه فکر میکنند که کیف یک شهر ارزان است. در حالی که قیمت آن به مراتب ارزان تر از بسیاری از پایتخت های اروپایی است، بخش مرکزی کیف شامل بوتیک های مشابه شهرهای بزرگ مانند مسکو، رم، پاریس و دیگر کشورها می باشد، در حالیکه قیمت ها در مورد اقلام فروش آن تقریبا مشابه هستند. بسیاری از آپارتمان ها در بخش مرکزی کیف نیز مقرون به صرفه هستند، مخصوصا آنهایی که در خیابان اصلی Kreschatik واقع شده اند و دارای امکانات لوکس هستند. با این حال، افرادی که برای دوره طولانی مدت در کیف زندگی میکنند، متوجه میشوند که در مقایسه با سایر پایتخت های اروپایی، کیف در واقع نسبتا ارزان است.

ترنوپیل، لفیف، ایوان-فرانسکی ارزانترین بخش های کیف هستند، به خصوص در رابطه با آپارتمان ها (اجاره و فروش)، به جز برای اجاره در طول ماه های جولای و اوت، زمانی که بسیاری از مردم در ماه های تابستان برای تعطیلات می آیند.

بخش مرکزی لویو و ترنپیل شامل بوتیک های مشابه شهرهای بزرگ مانند مسکو، رم، پاریس و … است و قیمت های آن تقریبا مشابه است. بسیاری از آپارتمانها در بخش مرکزی اودسا نیز نسبتا گران هستند، به ویژه آنهایی که در خیابان اصلی قرار دارند و دارای امکانات لوکس هستند. با این حال، افرادی که دوره طولانی مدت را در لویو و ترنپیل میگزرانند، یاد می گیرند که راه های زیادی برای دور زدن هزینه های به ظاهر بالا در لویو و ترنپیل وجود دارد.

[hm_title]هزینه زندگی در اوکراین برای دانشجویان بین المللی[/hm_title]

ارزان ترین قیمت زندگی
واقعا سخت است که هزینه زندگی در اوکراین را برای دانشجویان بین المللی بسنجیم. کیف دارای رتبه هشتم در رتبه بندی ارزان ترین شهرهای جهان است.

غذا

[hm_lists][hm_lists_row title=”منوی ناهار (از جمله نوشیدنی) در منطقه تجاری ۲٫۳۶ دلار است”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”غذای ترکیبی در رستوران فست فود $ ۲٫۳۰ است”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”پانصد گرم مرغ بدون استخوان ۱،۲۶ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”یک لیتر (۱ کیلوگرم) شیر پر چرب ۰٫۵۴ دلار است”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دوازده عدد تخم مرغ بزرگ، ۰٫۹۸ دلار “][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”یک کیلوگرم گوجه فرنگی ۰٫۸۵ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”پانصد گرم (۱۶ اونس) پنیر محلی ۲٫۴۳ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”یک کیلوگرم سیب ۰٫۶۱ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”یک کیلوگرم سیب زمینی ۰٫۲۵ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”نان برای ۲ نفر برای یک روز ۰٫۲۶ دلار”][/hm_lists_row][/hm_lists]
[hm_title]
مسکن
[/hm_title][hm_lists][hm_lists_row title=”اجاره ماهانه برای ۸۵ مترمربع در منطقه گران ۳۴۱ دلار است”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”اجاره ماهانه برای ۸۵ مترمربع در منطقه معمولی مبلغ ۲۳۱ دلار می باشد”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”خدمات شهری (گرمایش، برق، گاز …) برای ۲ نفر در ۸۵متر مربع ۳۹٫۰۰ $”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”اجاره ماهانه برای یک استودیو مبله به مساحت ۴۵ متر مربع درمنطقه گران ۲۷۵۰۰ دلار است”][/hm_lists_row][/hm_lists]
[hm_title]
حمل و نقل[/hm_title][hm_lists][hm_lists_row title=”یک لیتر (۱/۴ گالن) گاز ۰٫۸۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”بلیط ماهانه حمل و نقل عمومی ۱۱٫۰۰ $”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”سفر تاکسی در یک روز کاری، تعرفه پایه، ۸ کیلومتر. (۵ مایل) ۲٫۲۰ دلار”][/hm_lists_row][/hm_lists]
[hm_title]
سرگرمی[/hm_title][hm_lists][hm_lists_row title=”یک ماه عضویت در باشگاه ورزشی در منطقه تجاری ۲۵٫۰۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”شام برای دو نفر در یک مکان عمومی ۹٫۰۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دو بلیط فیلم $ ۵٫۱۳″][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دو بلیط تئاتر (بهترین صندلی های موجود) ۱۱٫۰۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”شام برای دو نفر در یک رستوران ایتالیایی در منطقه صادراتی شامل پیش غذا، غذای اصلی، دسر ۱۸٫۰۰ $”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”یک کوکتل نوشیدنی در مرکز شهر ۲٫۰۲ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”کاپوچینو در منطقه صادراتی شهر ۰٫۸۶ دلار است”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”پیش پرداخت۱ دقیقه از تعرفه تلفن همراه (بدون تخفیف و یا برنامه) ۰٫۰۳ $”][/hm_lists_row][/hm_lists]

پول ملی Hryvnia (UHR) است. ۱ دلار = ۱۱٫۹۵ هرویانا. برای زندگی راحت در در اوکراین، باید برای هزینه های زندگی در حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ دلار آمریکا در ماه علاوه بر هزینه تحصیل در اوکراین داشته باشید. هزینه زندگی بسیار ارزان تر از سایر شهرهای اروپایی است. شما می توانید ارز خارجی را در بانک ها، کیوسک ها یا فرودگاه های بین المللی تغییر دهید. درفرودگاه ها نرخ ارز مانند مکان های دیگر است. پرداخت برای خرید و خدمات در hryvnias انجام می شود. با این حال اکثر مغازه ها، هتل ها، شرکت های حمل و نقل، باشگاه ها و رستوران ها کارت های اعتباری بین المللی را قبول می کنند. بیشتر شهرها دارای شبکه توسعه یافته از دستگاه های خودپرداز خودکار هستند.

[hm_title]
متوسط هزینه های تحصیلی به زبان انگلیسی در سال:[/hm_title][hm_lists][hm_lists_row title=”دوره های مهندسی = ۲۳۰۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”علوم کامپیوتر = ۲۳۰۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”کسب و کار و امور مالی = $ ۲۰۰۰″][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”علوم اجتماعی = ۲۵۰۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”پزشکی = ۴۲۰۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دوره های کارشناسی ارشد = ۳۰۰۰ دلار”][/hm_lists_row][/hm_lists]
[hm_title]
متوسط هزینه تحصیل به زبان اوکراینی در سال به صورت زیر است:[/hm_title][hm_lists][hm_lists_row title=”دوره آموزشي آماده سازي = ۱۳۰۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دوره های مهندسی = ۱۵۰۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”علوم کامپیوتر = ۱۵۰۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”کسب و کار و امور مالی = ۱۵۰۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”علوم اجتماعی = ۱۵۰۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”پزشکی = ۳۵۰۰ دلار”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دوره های کارشناسی ارشد = ۳۰۰۰ دلار”][/hm_lists_row][/hm_lists]
[hm_title]
دانشجویان بین المللی
[/hm_title]

دانشجویان بین المللی تحصیلات عالی خود را در دانشگاه ها، آکادمی ها و مؤسسات میگزرانند که نه تنها اعتبار دارند، بلکه مجوز ویژه ای برای آموزش دانشجویان خارجی نیز دارند. همه دانشگاه ها از این مجوز دارند. وزارت آموزش و پرورش و علوم اوکراین کیفیت خدمات آموزشی ارائه شده به دانشجویان خارجی را کنترل می کند.
دانشجویان بین المللی با سال تحصیلی شروع به تحصیل می کنند. ابتدا یک دوره از زبان اوکراینی (روسی) و برخی از موضوعات جامع با توجه به حرفه آینده را میگزرانند.
تحصیلات عالی
بر اساس نتایج امتحانات ورودی در ماه های ژوئیه و اوت، شما دانشجوی دانشگاه می شوید.
آغاز سال تحصیلی در اول سپتامبر تا پایان ماه جولای است و شامل دو ترم است. همه دانشجویان بین دو ترم به تعطیلات می روند: اولین ترم (سپتامبر – ژانویه) دومین ترم(فوریه – ژوئن) است. تعطیلات تابستانی به طور متوسط به مدت سه ماه است.
در پایان هر ترم دانشجو ۳ یا ۵ امتحان و ۳ یا ۵ آزمون میدهد. گذر موفقیت آمیز امتحانات امكان دستیابی به ترم دوم را تضمین می كند.
امروزه شما می توانید در ۳۱۳ دانشگاه، آکادمی و مؤسسات آموزشی تحصیل کنید. در میان آنها ۲۲۰ نهاد دولتی و ۹۳ غیر دولتی وجود دارد. ۵۴٫۹ درصد از دانشجویان دولتی تحصیلات آزاد را دریافت می کنند.

دانشگاه های اوکراین از مقیاس های سنتی استفاده می کنند:
۵ =عالی
۴ = خوب
۳ = قابل قبول
۲= غیر قابل قبول

[hm_title]
مراحل ورود[/hm_title]

شما باید مدارک زیر را ارسال کنید:
۱٫ کپی مدارک متوسطه با نمرات.
۲٫ گواهی تولد
۳٫ آخرین گواهی از پزشک عمومی.
۴٫ گواهی تست ایدز
۵٫ بیمه نامه ای که در منطقه اوکراین اعتبار داشته باشد.
۶٫ ۱۰ قطعه عکس به ابعاد ۶۰*۴۰ mm
۷٫ بلیط برگشت هواپیما با تاریخ باز در طول یک سال

* اسناد مشخص شده در گزینه ۱، ۲ و ۳ باید طبق قوانین قانون کشور مبدأ تأیید و قانونی شوند. اگر هیچ مشکلی با اسناد وجود نداشته باشد، پیشنهاد رسمی، ۲ نسخه قرارداد و صورتحساب برای دوره تحصیلی و سایر پرداخت ها را دریافت خواهید کرد.
پس از آن، باید نامه تایید خود را برای ثبت نام، یک نسخه از قرارداد، یک نسخه از صورت حساب بانکی، که تأیید پرداخت شما است را ارسال کنید.
سپس دعوت رسمی به متقاضی ارسال میشود.

[hm_title]
ویزا[/hm_title]

به محض این که دعوت نامه را دریافت می کنید، مجبورید که به سفارت اوکراین در کشور خود مراجعه کنید. در اینجا شما می توانید اطالعات مربوط به لیست اسناد مورد نیاز برای دریافت ویزای دانشجویی را بیابید.
برای کنترل پاسپورت باید گذرنامه را همراه با ویزا، کپی دعوتنامه رسمی و بیمه نامه درمانی نشان دهید.
پس از رسیدن به محل تحصیل، دانشجویان بین المللی باید ظرف سه روز کاری در ادارات محلی ثبت نام کنند.
اکثر دانشجویان بین المللی به علت دلایل متعددی جذب دانشگاه های اوکراین می شوند که از جمله آنها عبارتند از:

[hm_lists][hm_lists_row title=”درخواست ساده و روند پذیرش”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”امکان تحصیل در زبان انگلیسی یا فرانسوی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”هزینه های تحصیلی و زندگی کم،”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”محیط چند فرهنگی غنی سازی و گسترش زندگی دانشجویی و حس زندگی،”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”کیفیت خوب آموزش و پرورش”][/hm_lists_row][/hm_lists]
[hm_title]
تحصیل برنامه های پزشکی در اوکراین[/hm_title]

محبوب ترین دوره های پزشکی دانشجویان بین المللی در اوکراین عبارتند از:
پزشکی: مدت دوره پزشکی ۶ سال است؛ مدرک اهدا شده دکتر پزشکی (MD یا MBBS)؛
دندانپزشکی: دوره دندانپزشکی ۵ سال است؛ مدرک لیسانس دندانپزشکی (BDS)؛
اطفال: مدت دوره ۶ سال است؛ مدرک اهدا شده دکتر پزشکی (متخصص اطفال)؛
پرستاری: مدت دوره ۲ سال است؛ مدرک لیسانس پرستاری است.
ارتوپدی دندان: مدت دوره ۲ سال است؛ درجه اعطا شده لیسانس ارتوپدی دندان؛
تحصیلات تکمیلی: مدت تحصیل ۲-۳ سال؛

تحصیل پزشکی در خارج از کشور در اوکراین یکی از ارزان ترین گزینه ها در اروپا و فراتر از آن است. هزینه های تحصیلی برای برنامه های پزشکی به زبان انگلیسی متغیر است از ۲۶۰۰ تا ۳۷۰۰ یورو در سال.
با هزینه ارزان زندگی (به عنوان مثال: محل اقامت: حدود ۷۰۰ یورو در سال؛ غذا حدود ۱۵۰ یورو در سال) و کیفیت آموزش پزشکی، دانشجویان پزشکی بین المللی را به دنبال تحصیل در خارج از کشور جذب می کند.

[hm_title]
دانشگاه پزشکی در اوکراین به زبان انگلیسی[/hm_title]

Bogomolets National Medical University;
Bukovinian State Medical University;
Crimea State Medical University;
Danylo Halytsky Lviv State Medical University;
Dnipropetrovsk State Medical Academy;
Kharkov State Medical University;
Lugansk State Medical University;
I.Y. Gorbachevsky Ternopil State Medical University;
M. Gorky Donesk National Medical University;
Odessa State Medical University;
Zaporozhya State Medical University;

[hm_title]
دانشگاه علوم پزشکی اودسا[/hm_title]

دانشگاه علوم پزشکی اودسا اولین دانشگاه در اوکراین است که در سال ۱۹۹۶ تحصیلات پزشکی را در محیط انگلیسی آغاز کرد. دانشگاه علوم پزشکی اودسا یکی از بزرگترین دانشگاه های پزشکی است، یکی از اعضای انجمن اروپایی و بین المللی دانشگاه ها و رهبر اصلاح آموزش پزشکی در اوکراین است.

[hm_title]
دانشگاه های معتبر مهندسی در اوکراین[/hm_title][hm_lists][hm_lists_row title=”دانشگاه هوا و فضای کیف نائو گیگا”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه شیمی دنپروپترفسک”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه مهندسی کیف (کاپئی)”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه معماری کیف (کیسی)”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه هوا و فضای خارکف (خائی)”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه معماری خارکف (خیسی)”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه اتومبیل خارکف”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه مهندسی لوتسک”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه دریانوردی ادسا”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه دریانوردی و کشتی سازی میکلایو”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه مهندسی زاپاروژیه”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه مهندسی وینیتسا”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه نفت و گاز ایوانوفرانکو”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه معدن دنیپروپترفسک”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه راه دنیپروپترفسک”][/hm_lists_row][/hm_lists]
[hm_title]
دانشگاه های هنر
[/hm_title][hm_lists][hm_lists_row title=”دانشگاه هنر چایکوفسکی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه فرهنگ و هنر کیف”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه سینما و تاتر کیف”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشگاه طراحی و دیزاین کیف”][/hm_lists_row][/hm_lists]
[hm_title]
فواید تحصیل در اوکراین:[/hm_title]

دوره های شناخته شده جهانی (WHO، UNESCO، Council of Europe).
هزینه موثر
استاندارد زندگی اروپا
پذیرش در سراسر جهان از روش آموزش اوکراین.
متوسط آموزش انگلیسی
چشم انداز فرصت های شغلی بهتر
تاکید بر جنبه های عملی در آموزش
آب و هوای معتدل در طول سال
دانشکده بین المللی برجسته
یکی از بهترین سیستم های حمل و نقل در اروپا
غنی سازی تجربه از طریق بازدید از استادان ایالات متحده آمریکا، کانادا، انگلستان و اروپا
مشارکت دانشجویان در سمینارها / سمپوزیوم / کار پروژه در سایر کشورهای اروپایی
برنامه دو جانبه دانشجویان با دانشگاه های انگلستان، آلمان، سوئد، فنلاند، جمهوری چک …
مشاغل تابستانی سه ماهه در تعطیلات در کشورهایی مانند U.K.، SWEDEN …
شانس اقامت دائم در اروپا پس از اتمام برنامه تحصیلی.

[hm_title]
مزایای هزینه ها[/hm_title][hm_lists][/hm_lists][hm_lists_row title=”شغل تابستانی”][/hm_lists_row]

مشاغل تابستانی برای دانشجویان در سه ماه تعطیلات تابستانی در نقاط مختلف اروپا مثل سوئد و انگلستان در دسترس است.

[hm_title]
دانشکده های موجود[/hm_title][hm_lists_row title=”دانشکده های دریایی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده صنایع معدنی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده معدن و زمین شناسی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده معدن و مکانیک برق”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده مکانیک”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده انرژی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده کامپیوتر فناوری اطلاعات و اتوماسیون”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده شیمی و فناوری”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده اقتصاد و مدیریت”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده فیزیک و متالورژی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده مهندسی کامپیوتر و علوم اطلاعاتی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”مرکز توسعه مهارت های حرفه ای و بازآموزی پرسنل”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده حمل و نقل هوایی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده های فن آوری مواد غذایی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده های فنی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”MBA (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی)”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”پوهنتون های آموزشی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده های ارضی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”دانشکده های فنی”][/hm_lists_row][hm_lists_row title=”و سایر دانشکده هایی مانند موسیقی، هنر، فلسفه، قانون، حقوق بین الملل: .. و غیره.”][/hm_lists_row][hm_title]
دانشکده های پزشکی:[/hm_title][hm_lists][/hm_lists][hm_lists_row title=”دانشکده پزشکی”][/hm_lists_row][hm_lists][/hm_lists][hm_lists_row title=”دانشکده دندانپزشکی”][/hm_lists_row][hm_lists][/hm_lists][hm_lists_row title=”دانشکده داروسازی”][/hm_lists_row][hm_lists][/hm_lists][hm_lists_row title=”دانشکده تحصیلات تکمیلی”][/hm_lists_row][hm_lists][/hm_lists][hm_lists_row title=”دانشکده پرستاری”][/hm_lists_row]

چگونه درخواست شود؟ برای دریافت نامه دعوت دانشجویان بین المللی به تحصیل در اوکراین، شما باید با اطلاعات زیر و اسناد شخصی زیر را تهیه کنید:
نام، نام خانوادگی
شهروندی
تاریخ و محل تولد،
شماره پاسپورت،
اعتبار گذرنامه (تاریخ صدور و انقضا)،
آدرس دائمی،
شماره تلفن، آدرس ایمیل،
یک نسخه از گذرنامه (صفحات با عکس، تاریخ تولد و اعتبار گذرنامه (تاریخ صدور و انقضا)،
گواهی تحصیلات تکمیلی
درخواست های دعوت در سراسر سال پذیرفته می شود. ۲ تا ۴ روز طول می کشد تا مدارک را وزارت تحصیلات عالی و علوم اوکراین مورد بررسی قرار دهد.
پس از دریافت دعوتنامه، متقاضی باید با سفارت اوکراین در کشور خود تماس بگیرد تا درخواست ویزای دانشجویی را ارائه کند. اسناد زیر باید ارائه شود:
فرم درخواست
۳ قطعه عکس (۳x4cm)
نامه دعوت نامه ای که توسط پست اکسپرس ارسال شده است
گواهی نامه پزشکی
تست اچ آی وی / ایدز
گواهی تحصیلات عالی متوسطه
اسناد رسمی بانکی تأیید پرداخت کامل هزینه های تحصیلات (برای دانشجویانی که برای اولین بار به اوکراین می آیند).

مدارک لازم برای متقاضیانی که در دانشکده مقدماتی یا سال اول پذیرش شده اند:
گواهی کامل مدرک دبیرستان، یک نسخه ترجمه شده از گواهی کامل متوسطه به زبان روسی / یونانی، که توسط یک دفتر اسناد رسمی از سفارت اوکراین در کشورتان تأیید شده است
گواهی بهداشتی پزشکی – به زبان انگلیسی، نسخه کتبی گواهی بهداشت پزشکی به زبان روسی / یونانی که توسط یک دفتر اسناد رسمی و یا سفارت اوکراین در کشور تان تایید شده است
گواهی رایگان HIV / AIDS- به زبان انگلیسی، یک نسخه ترجمه شده از گواهینامه آزمایش اچ آی وی / ایدز به زبان روسی / یونانی، تایید شده توسط دفتر اسناد رسمی و یا سفارت اوکراین در کشور شما
۱۵ قطعه عکس پاسپورت در ابعاد ۳*۴
برای ورود به اوکراین و پذیرش در دانشگاه، دانش آموز باید اسناد زیر را داشته باشد:
گذرنامه (اعتبار – کمتر از ۲ سال)، ویزای ورود
کارت مهاجرت (باید در فرودگاه در هنگام ورود به اوکراین پر شده باشد).

آدرس سفارت اوکراین در تهران:
تهران، خیابان شهید باهنر، کوچه قادری، پلاک ۱۰
تلفن: (۰۰۹۸۲۱) ۲۲۷۲۲۶۵۸

نظرات بسته شده است.