درباره ما

موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس

موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس نماینده رسمی شرکت ویزاموندیال کانادا در شیراز با بهره گیری از به روزترین اطلاعات و تاثیر بسزای آن بر آینده و زندگی افراد و با استفاده از تجارب اندوخته شده، در مدت زمان کوتاهی یه یکی از معتبرترین موسسات اعزام دانشجو در شیراز تبدیل شده است.

موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس با ارائه خدمات و مشاوره های صادقانه در باب اعزام دانشجو به کانادا، استرالیا و آلمان توانسته به عنوان یک منبع تحقیقی مناسب در راستای اهداف بلند مدتبه شمار رود و گام های موثری را برای مشتریان وفادار خود بردارد.

پارس ویزا در بین برترین موسسه های اعزام دانشجو شیراز قرار دارد و این موضوع یکی از افتخارات ما به مشار می رود.

در پارس ویزا سیاست‌های کاری ما به تبعیت از اصول حقوق بین الملل و موازین دانش بنیان تعیین شده است و ما مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده‌ایم.
روزانه ما تجربه خود را به کار می‌گیریم تا بهترین و مطمئن‌ترین راه‌های اعزام دانشجو به کانادا، آلمان و استرالیا در شیراز را به شما عزیزان  ارائه دهیم  و شما را در درک بهتری از انتخاب مناسب ترین راه  یاری کنیم. این موضوع فقط برای دانشجویانی که قصد مهاجرت به کانادا، استرالیا یا آلمان از شیراز دارند صدق نمیکند و موسسه اغزام دانشجو پارس ویزا آماده مشاوره برای کل کشور در مسیر مهاجرت به کشور های دیگر عمل میکند.
سابقه چشمگیر ما در ارائه خدمات اعزام دانشجو و اخذ ویزا برای متقاضیان، نشان دهنده کیفیت و سطح آگاهی ما در اعزام دانشجو می‌باشد .

هدف ما در پارس ویزا

 1. ارائه خدمات مناسب به متقاضیان محترم
 2. ارائه به روزترین و جدیدترین اطلاعات در رابطه با کشور هدف
 3. مشاوره جهت اخذ پذیرش و روادید کشور هدف در کوتاه ترین زمان ممکن
 4. همراهی و همکاری صادقانه از ابتدا تا انتهای برنامه اعزام دانشجو مشتریان
 5. تلاش بی وقفه در جهت برآورده شدن اهداف مشتریان محترم

فرایند کاری

در موسسه اعزام دانشجوی پارس ویزا از برترین و کامل ترین روش ها برای راهنمایی متقاضیان مهاجرت استفاده می شود. این روش ها به طوری در نظر گرفته شده اند که تمامی متقاضیان مسیر خود را به طور مشخص بدانند و از آینده خود با خبر باشند. اعزام دانشجو در روش های متفاوت مانند ویزای تحصیلی، بورسیه و… هر کدام از روش های خاص خود باید انجام شوند. این موضوع در رابطه با روش های دیگر مهاجرت مانند اکسپرس اینتری، ویزای تحصیلی و… نیز صدق می کند.

 • ارائه مشاوره تحصیلی‌ جهت دریافت پذیرش
 • معرفی‌ دانشگاه‌های معتبر
 • ترجمه و آماده سازی مدارک تحصیلی‌
 • ترجمه و آماده سازی مدارک لازم برای ویزا
 • اقدام جهت اخذ ویزای تحصیلی دانشجو و پدر یا مادر دانشجو و تعیین وقت سفارت
 • انجام کلیه سرویسهای دانشجویی پس از ورود دانشجو به کشور مقصد
 • استقبال در فرودگاه کشور مقصد توسط نماینده موسسه و ساپورت دانشجو به مدت یک سال

چرا ما را انتخاب کنید

پارس ویزا یکی از بهترین موسسه های اعزام دانشجوی شیراز است. تمامی مشاورین پارس ویزا دارای تجربیات بسیار زیادی در حوضه های متفاوت سفر به کشور های خارجه به صورت مهاجرت، اعزام دانشجو، ویزای کاری و تحصیلی، بورسیه، اکسپرس اینتری و روش های بسیار دیگری دارند. این موضوع باعث می شود شما بهترین و ماهر ترین افراد متخصص را در اختیار داشته باشید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

سرعت عمل یکی از مهمترین ویژگی های پارس ویزا است. شما در صورت درخواست راهنمایی یا مشاوره در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ خود را خواهید گرفت.

تعهد مشاوران پارس ویزا به متقاضیان باعث می شود شما بتوانید در هر زمینه هر سوالی داشتید بتوانید پاسخ خود را بگیرید و پشتیبانی از شما به طور طولانی مدت باشد.

 • موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس با برند تجاری پارس ویزا دارای مشاورین متخصص در ایران و کانادا
 • همکاری با دانشگاهها
 • کیفیت خدمات وسابقه درخشان ما در خصوص پرونده های موفق
 • مشتری مداری و تعهد به متقاضیان محترم
 • سرعت عمل و پاسخگویی به متقاضیان در کمتر از ۲۴ ساعت
 • مشاوره در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی در بهترین دانشگاه و کشور مناسب با شرایط شما