درباره ما

موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس

موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس با همکاری مشاور رسمی دولت کانادا در شیراز با بهره گیری از به روزترین اطلاعات و تاثیر بسزای آن بر آینده و زندگی افراد و با استفاده از تجارب اندوخته شده، در مدت زمان کوتاهی یه یکی از معتبرترین موسسات اعزام دانشجو در شیراز تبدیل شده است.

موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس با ارائه خدمات و مشاوره های صادقانه در باب اعزام دانشجو به کانادا، استرالیا و آلمان توانسته به عنوان یک منبع تحقیقی مناسب در راستای اهداف بلند مدتبه شمار رود و گام های موثری را برای مشتریان وفادار خود بردارد.

موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس در بین برترین موسسه های اعزام دانشجو شیراز قرار دارد و این موضوع یکی از افتخارات ما به مشار می رود.

در موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس سیاست‌های کاری ما به تبعیت از اصول حقوق بین الملل و موازین دانش بنیان تعیین شده است و ما مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده‌ایم.
روزانه ما تجربه خود را به کار می‌گیریم تا بهترین و مطمئن‌ترین راه‌های اعزام دانشجو به کانادا، آلمان و استرالیا در شیراز را به شما عزیزان  ارائه دهیم  و شما را در درک بهتری از انتخاب مناسب ترین راه  یاری کنیم.
سابقه چشمگیر ما در ارائه خدمات اعزام دانشجو و اخذ ویزا برای متقاضیان، نشان دهنده کیفیت و سطح آگاهی ما در اعزام دانشجو می‌باشد .

هدف ما در پارس ویزا

 1. ارائه خدمات مناسب به متقاضیان محترم
 2. ارائه به روزترین و جدیدترین اطلاعات در رابطه با شرایط تحصیل در کشور هدف
 3. مشاوره جهت اخذ پذیرش و روادید کشور هدف در کوتاه ترین زمان ممکن
 4. همراهی و همکاری صادقانه از ابتدا تا انتهای برنامه اعزام دانشجو مشتریان
 5. تلاش بی وقفه در جهت برآورده شدن اهداف مشتریان محترم

فرایند کاری

در موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس از برترین و کامل ترین روش ها برای راهنمایی متقاضیان تحصیل  استفاده می شود. این روش ها به طوری در نظر گرفته شده اند که تمامی متقاضیان مسیر خود را به طور مشخص بدانند و از آینده خود با خبر باشند. اعزام دانشجو در روش های متفاوت مانند ویزای تحصیلی، بورسیه و… هر کدام از روش های خاص خود باید انجام شوند.

 • ارائه مشاوره تحصیلی‌ جهت دریافت پذیرش
 • معرفی‌ دانشگاه‌های معتبر
 • مشاوره در زمینه نحوه ترجمه و آماده سازی مدارک تحصیلی‌
 • مشاوره در زمینه نحوه ترجمه و آماده سازی مدارک لازم برای ویزا
 • اقدام جهت اخذ ویزای تحصیلی دانشجو
 • انجام کلیه سرویسهای دانشجویی پس از ورود دانشجو به کشور مقصد
 • استقبال در فرودگاه کشور مقصد توسط نماینده موسسه و ساپورت دانشجو به مدت یک سال

چرا ما را انتخاب کنید

موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس یکی از بهترین موسسه های اعزام دانشجوی شیراز است. تمامی مشاورین موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس دارای تجربیات بسیار زیادی در زمینه اعزام دانشجو، ویزای  تحصیلی، بورسیه دارند. این موضوع باعث می شود شما بهترین و ماهر ترین افراد متخصص را در اختیار داشته باشید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

سرعت عمل یکی از مهمترین ویژگی های موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس است. شما در صورت درخواست راهنمایی یا مشاوره در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ خود را خواهید گرفت.

تعهد مشاوران موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس به متقاضیان باعث می شود شما بتوانید در هر زمینه هر سوالی داشتید بتوانید پاسخ خود را بگیرید و پشتیبانی از شما به طور طولانی مدت باشد.

 • موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس دارای مشاورین متخصص در ایران و کانادا
 • همکاری با دانشگاهها
 • کیفیت خدمات و سابقه درخشان ما در خصوص پرونده های موفق
 • مشتری مداری و تعهد به متقاضیان محترم
 • سرعت عمل و پاسخگویی به متقاضیان در کمتر از ۲۴ ساعت
 • مشاوره در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی در بهترین دانشگاه و کشور مناسب با شرایط شما